Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi

Çiftçilere özel Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ile proje ve yatırımlarınızı uygun vade seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. 

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ile tarım projeleriniz hayal olmaktan çıksın!

Şekerbank olarak çiftçilerimizin yatırımlarında ve projelerinde daima yanlarındayız. Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi, Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Fonları (IPARD) kapsamında hibe almaya hak kazanan yatırım ve projelerinizi farklı vade seçenekleriyle destekler.

IPARD hibe desteği alan yatırımlarınıza uygun finansman kredi seçenekleri Şekerbank’ta!

Projelerinizi ertelemeyin!

Çiftçilerimizin tarım proje ve yatırımlarını %60’a kadar hibe sunan Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Fonları’na (IPARD) ek Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ile destekliyoruz.

Kolay ödeme imkânı

Söz konusu kredi, IPARD hibe desteği alan proje ve yatırımlarınız için kredinizi uygun vade seçenekleriyle destekler, ödemelerinizi kolaylaştırır.

Nakit ihtiyacınıza hızlı çözüm

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi, %60’a varan hibelerle devlet tarafından desteklenen projelerinizin sürdürülebilmesi için kalan nakit ihtiyacınızı uygun faiz ve vade seçenekleri ile karşılar.

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu bünyesinde Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Fonları (IPARD) aracılığıyla hibe desteği alan çiftçilere proje finansman desteği kapsamında sunulan kredi ürünüdür.

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi’ne başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi için iş planı, başvuru formu, proje fizibilitesi, kimlik ve firma bilgileri fiyat teklifleri ve proforma faturalar gereklidir.

Kırsal Kalkınma Kredisi vade ve faiz oranları, masraf ve komisyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!