İnternet Şubesi
Sikca_sorulan_sorular

Şubelerimizde size sunulan hizmet ve imkânların birçoğunu telefonla alabileceğiniz dağıtım kanalıdır.

Şekerbank sesli yanıt sistemimiz, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmet verebilmek için yenilenmiştir. 0850 222 78 78 veya 444 78 78’i Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her yerinden ve tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz. Yurt dışı aramalarınızda +90 0850 222 78 78  veya +90 444 78 78 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bankamızda açık durumda vadesiz hesabı bulunan tüm Bireysel müşterilerimiz Telefon Bankacılığı Şifresi alarak bankacılık işlemlerini zaman ve yer sınırı olmadan gerçekleştirebilirler. Başvurunuzun tamamlanabilmesi için aktif olarak kullandığınız cep telefonu bilginizin banka sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir.

Müşteri numarası Şekerbank ile çalışmaya başladığınız anda sahip olduğunuz kişiye özel numaranızdır. Müşteri numaranızı 0850 222 78 78 Telefon Bankacılığından ya da şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizden almış olduğunuz hesap cüzdanınız üzerinde de müşteri numaranız bulunmaktadır.

Çağrı Merkezimize 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bireysel müşterilerimiz kendi hesapları hakkında bilgi alabilir bankacılık işlemlerini , Tüzel müşterilerimiz ise kart işlemleri ve internet bankacılığı destek hizmetlerimizden faydalanabilmektedirler.

Hesaplarınız ile ilgili para transferi, vadeli hesap işlemleri, vadesiz hesap işlemleri, altın ve döviz alış/satış işlemleri, fatura ve diğer birçok bankacılık işlemlerinizi yapabilmek için T.C. Kimlik veya müşteri numaranız ile birlikte Telefon Bankacılığı şifrenizi tuşlamanız yeterlidir.

Telefon bankacılığı şifrenizi girmeden Sesli Yanıt Sistemimiz ile Kredi kartı numaranız ve Kredi kartı şifreniz ile Kredi kartınızın son hesap özetine ait borç bilgisi, kullanılabilir limit, kesim tarihi ve son ödeme tarihiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet Şubesi Tanımlamalar menüsünden veya 0850 222 78 78'den 'i tuşlayarak şifre işlemleri menüsünden şifrenizi anında oluşturabilirsiniz.

İşlemleriniz için Telefon Bankacılığından, İnternet Şube, Şeker Mobil Şube veya şubelerimizden dekont alabilirsiniz.

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi anında yapabilir. Bu işlemlerden telefon bankacılığı işlem ücreti alınmamakla birlikte sadece Nakit Avans ücret ve faizi alınmaktadır.

Telefon bankacılığında yaptığınız işlemler için avantajlı  ürün ve hizmet tablosu için tıklayınız.
Telefon Bankacılığından işlem yaptırabilmeniz için bankamızdaki kişisel bilgilerinizin tümünün doğru olması gerekmektedir. Bu nedenle eksik veya güncel olmayan bilgilerinizin tamamlanması için size en yakın şubemize gitmeniz halinde bilgi güncellemeniz yapılacaktır.