İnternet Şubesi

ATM’lerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde...

 

ATM’lerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde...

Bankacılık işlemlerinizi, Türkiye çapında 500’e yakın ATM’mizden  sıra beklemeden 7 gün 24 saat hızlıca gerçekleştirebilir,  ATM Paylaşım Platformu üyesi 50.000’den fazla diğer banka ATM’lerini kullanarak da bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatarak hesap işlemlerinizi de ATM' lerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm ATM’lerimizden üye numaranız ile yapacağınız Bilyoner.com,  Birebin, Misli.com, Nesine.com, NimetAbla.com,  Oley.com,   Tuttur.com,  TJK ödemeleriniz anında hesabınıza aktarılıyor, size şansınızı denemek kalıyor!
Şans oyunu ödemelerinizi, ATM ve Kredi Kartınız, Hasat Kart ve Üreten Kartlarınız ile hesaptan veya nakit olarak,  dilerseniz kartsız nakit olarak yapabilirsiniz.
Hesaptan Cebe ile artık tüm yakınlarınıza Bankamız müşterisi olsun olmasın  para gönderebilir, kartsız olarak tüm ATM’lerimizden gönderdiğiniz parayı almasını sağlayabilirsiniz.

• ATM, İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığı ile para gönderme işlemi yapılabilmektedir.
• Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz.
• Alıcıysanız, Bankamız tarafından telefonunuza gelen SMS şifresi ile dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.
• Gönderilen tutar, gönderici tarafından alıcıya ayrıca bildirilmelidir.
• Hesaptan cebe maksimum günlük işlem sayısı 2 adet,  işlem limiti 500 TL’dir.
Şekerbank ATM’lerinden kartsız işlem yapmanın kolaylığını yaşayın!
Şekerbank ATM’lerinde kartınıza gerek duymadan sadece “GİRİŞ” tuşuna bakarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Şekerbank müşterisi olmasanız dahi Havale ve kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Hesap Numarası, IBAN veya Kart Numaranızı Girerek Vadesiz Mevduat Hesabınıza Anında Para Yatırın!
Kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanmaya ihtiyaç duymadan sadece T.C. Kimlik Numaranız ve cep telefon numaranız ile hesabınıza Kartsız Para yatırabilirsiniz. Kartsız İşlemler menüsünden hesaba ya da kredi kartına anında para yatırabilirsiniz.

Kredi Başvurusu  Yapmanın Kolay Yolu!
Tüm Şekerbank ATM’lerinden, Kartsız işlem menüsünü kullanarak İhtiyaç, Taşıt, Konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Şimdi Şekerbank’ta Vadeli Mevduat Hesabı açmak hem çok kolay hem de avantajlı. Şekerbank ATM’lerini kullanarak avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir, daha fazla getiri elde edebilirsiniz. 
Döviz veren ATM’lerimizden  Euro ve Dolar  çekebilir,  tüm işlemlerinizi sıra beklemeden yapabilirsiniz.
Tüm ATM’lerimizden Kredi Kartınız ya da Banka Kartınıza bağlı hesaplarınızı kullanarak para transferi işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

*ATM'lerimizden  kart limitiniz dahilinde 3.000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Ürün ve hizmet ücretleri için tıklayınız

Güvenliğiniz için Şekerbank ATM’lerini kullanırken aşağıdaki konularda dikkatli olunuz

 

  • Kart şifrenizi herhangi bir yere ya da kartınızın arkasına yazmayınız ve kimseye söylemeyiniz.
  • Kart şifrelerinizi belirlerken şifrenizi telefon numaranız, kart numaranız veya doğum tarihiniz veya 1111,1234 gibi başkaları tarafından kolayca tahmin edilecek sayılardan oluşturmayınız.
  • ATM’lerden para çekerken tanımadığınız kişilerin yardım teklifini kabul etmeyiniz.
  • Şekerbank ATM’lerinde kartınız sıkışması halinde ya da şüphelendiğiniz herhangi bir durumla karşılaştığınızda  0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi verin.
  • Şifrenizin sorumluluğunun kart sahibi olarak sadece size aittir İşlem yaparken kimseden yardım almayın. güvenliğiniz için şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin.
  • İşlem yaparken ATM’nin başından ayrılmayın.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ATM’lerden yaptığınız işlemler bankamız tarafından güvenliğiniz amacı ile işlem türü/müşteri numarası bazında kaydedilmekte ve saklanmaktadır.