İnternet Şubesi

ATM’lerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde...Bankacılık işlemlerinizi, Türkiye çapında 400’e yakın ATM’mizden  sıra beklemeden 7 gün 24 saat hızlıca gerçekleştirebilir, Şekerbank ATM’lerimizin yanı sıra 6.500’e yakın İş Bankası Bankamatiğini kullanarak işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, 0850 222 78 78 Çağrı merkezini arayarak ya da internet şubeniz içinden hesaplarınızı Şekerbank Kredi Kartınıza tanımlatabilir, hesap işlemleriniz için ATM'lerimizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası iş birliği ile Türkiye genelinde ATM erişiminizi artırarak ücretsiz olarak kullanımınıza sunuyoruz.

•   Şekerbank Banka Kartı ile TL Bakiye Sorma
•   Şekerbank Banka Kartı ile TL Para Çekme
•   Şekerbank Banka Kartı ile TL Para Yatırma
•   Şekerbank Banka Kartı ile Kredi Kartı Borç Ödeme
•   Şekerbank Banka Kartı ile Borç Sorgulama
•   Şekerbank Kredi Kartı ile Borç Ödeme
•   Şekerbank Kredi Kartı Borç Sorgulama
•   Şekerbank Kredi Kartı Limit Sorgulama
•   Şekerbank Kredi Kartı ile TL Bakiye Sorma
•   Şekerbank Kredi Kartı ile TL Para Çekme
•   Şekerbank Kredi Kartı ile Para Yatırma

Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden sadece kartınıza bağlı ana hesap üzerinden işlem yapabilir, diğer hesaplarınızla sadece Şekerbank ATM'lerinden işlem yapabilirsiniz.  Kartınıza bağlı ana hesabınızı, dilerseniz Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet şubemizi kullanarak istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Tüm ATM’lerimizden üye numaranız ile yapacağınız Bilyoner.com,  Birebin, Misli.com, Nesine.com,  Oley.com,   Tuttur.com,  TJK ödemeleriniz anında hesabınıza aktarılıyor, size şansınızı denemek kalıyor!
Şans oyunu ödemelerinizi, ATM ve Kredi Kartınız, Hasat Kart ve Üreten Kartlarınız ile hesaptan veya nakit olarak,  dilerseniz kartsız nakit olarak yapabilirsiniz.

Hesaptan Cebe ile artık tüm yakınlarınıza Bankamız müşterisi olsun olmasın  para gönderebilir, kartsız olarak tüm ATM’lerimizden gönderdiğiniz parayı almasını sağlayabilirsiniz.

• ATM, İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığı ile para gönderme işlemi yapılabilmektedir.
• Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz.
• Alıcıysanız, Bankamız tarafından telefonunuza gelen SMS şifresi ile dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.
• Gönderilen tutar, gönderici tarafından alıcıya ayrıca bildirilmelidir.
• Hesaptan cebe maksimum günlük işlem sayısı 2 adet,  işlem limiti 500 TL’dir.
Şimdi Şekerbank’ta Vadeli Mevduat Hesabı açmak hem çok kolay hem de avantajlı. Şekerbank ATM’lerini kullanarak avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir, daha fazla getiri elde edebilirsiniz. 
Döviz veren ATM’lerimizden  Euro ve Dolar  çekebilir,  tüm işlemlerinizi sıra beklemeden yapabilirsiniz.
Şekerbank ATM’lerinden kartsız işlem yapmanın kolaylığını yaşayın!
Şekerbank ATM’lerinde kartınıza gerek duymadan sadece “KARTSIZ İŞLEMLER” butonuna basarak KMH başvurusu, Para Yatırma, Kredi Kartı Borç Ödeme, Şans Oyunları ve Hesaba Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hesap Numarası, IBAN veya Kart Numaranızı Girerek Vadesiz Mevduat Hesabınıza Anında Para Yatırın!
Banka kartınızı kullanmaya ihtiyaç duymadan sadece T.C. Kimlik Numaranız ve cep telefon numaranız ile hesabınıza Kartsız Para yatırabilirsiniz.
Kredi Kartı Borcunuzu Ödemek İçin Kartınıza İhtiyacınız Yok!
Kredi Kartı borcunuzu ödemek için Kartsız işlemler menüsünden para yatırma adımına girerek kart numaranızı tuşlamanız yeterli.
Şekerbank Müşterisi Olmayan Kişilere Dahi Para Gönderebilirsiniz!
ATM’lerimizi, İnternet veya Mobil Şubemizi kullanarak, ister bankamız müşterileri isterse müşterimiz olmayan  3. kişilere belirlenen limitler dahilinde para gönderebilirsiniz. Hesaptan Cebe para gönderme fonksiyonu ile Şekerbank müşterisi olmasanız bile gönderilen parayı çekebilirsiniz.
 Şans Oyunu Oynamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Kartınız yanınızda olmasa dahi anlaşmalı olduğumuz Şans Oyunları kurumlarına para yatırabilirsiniz. Sadece TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ilgili kuruma ait üye numaranızı tuşlamanız yeterli!
Tüm ATM’lerimizden Kredi Kartınız ya da Banka Kartınıza bağlı hesaplarınızı kullanarak para transferi işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm ATM’lerimizden Kredi Kartınız ya da Banka Kartınıza bağlı hesaplarınızı kullanarak para transferi işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
*ATM'lerimizden  kart limitiniz dahilinde 7.500 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Ürün ve hizmet ücretleri için tıklayınız
 

Güvenliğiniz için Şekerbank ATM’lerini kullanırken aşağıdaki konularda dikkatli olunuz

 

  • Kart şifrenizi herhangi bir yere ya da kartınızın arkasına yazmayınız ve kimseye söylemeyiniz.
  • Kart şifrelerinizi belirlerken şifrenizi telefon numaranız, kart numaranız veya doğum tarihiniz veya 1111,1234 gibi başkaları tarafından kolayca tahmin edilecek sayılardan oluşturmayınız.
  • ATM’lerden para çekerken tanımadığınız kişilerin yardım teklifini kabul etmeyiniz.
  • Şekerbank ATM’lerinde kartınız sıkışması halinde ya da şüphelendiğiniz herhangi bir durumla karşılaştığınızda  0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi verin.
  • Şifrenizin sorumluluğunun kart sahibi olarak sadece size aittir İşlem yaparken kimseden yardım almayın. güvenliğiniz için şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin.
  • İşlem yaparken ATM’nin başından ayrılmayın.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ATM’lerden yaptığınız işlemler bankamız tarafından güvenliğiniz amacı ile işlem türü/müşteri numarası bazında kaydedilmekte ve saklanmaktadır.