İnternet Şubesi

Sınırları Aşın Dünya Borsalarına Ulaşın!


Ülkemiz sermaye piyasalarının dönüm noktası olarak adlandırılabilecek “Yurtdışı Borsalar” alım satım platformu Şekeryatırım ile 28 Mart 2006 tarihinden bu yana hizmetinizde. 

 

SWEET Nedir?

SWEET (Sekeryatırım Worldwide Exchanges and Electronic Trading) internet üzerinden dünyanın önde gelen borsalarında işlem gören menkul kıymetlere ulaşmanızı sağlayan, bilgisayar klavyenizin birkaç tuşuna dokunarak ulaşabileceğiniz, alım ya da satım işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir modüldür. 

SWEET ile...

Sınırları Kaldırdık Yatırım İmkanını Arttırdık

Yurtdışı borsalarda binlerce çeşit;

Hisse senedinde Türkçe olarak hazırlanmış menüleri kullanarak alım/satım yapabilir,

SWEET ile...

Portföyünüzü Kendiniz Yönetin

- Tüm yatırım araçlarınızın fiyatlarını ve portföyünüzü anlık olarak görüntüleyebilir, aynı portföy içinde bütün yatırımlarınızı takip edebilirsiniz.

3 Adımda Yurtdışı Borsalara açılmak için...

(1) Şekeryatırım nezdinde bir “Yatırım hesabı” açtırmak, 

(2) İnternet şubemizden işlem yapmak için “İnternet Şifresi” almak – Bu şifre ile İnternet Şubemize giriş yapıp, buradan “SWEET” ikonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

(3) “Yurtdışı Borsalarda Sermaye Piyasası Araçları Alım-Satım İşlemlerine Aracılık Çerçeve Sözleşmesi” ni imzalamak yeterli olacaktır. 

SWEET ile...

YTL Yatırın EURO Bazında Kazanın

Yurtdışı Borsalarda Sermaye Piyasası Araçlarının Alım/Satımı için; şirketimiz nezdinde bulunan yatırım hesabınızdaki kullanılabilir bakiyeniz (veya Nakit + Likit Fon + O/N Repo) ile sınırlı kalmak şartıyla emir verebilirsiniz. Başka bir deyişle,* hesabınızda döviz bulunması şart değildir.

*Yurtdışı Borsalarda yaptığınız alım/satım işlemlerinin tutarı, işlem yaptığınız para birimi üzerinden önce EURO’ya, akabinde ise Şekerbank’ın o gün için belirlemiş olduğu döviz kurundan YTL’ye dönüştürülüp, anında hesabınıza yansıtılmaktadır. Ayrıca, hesabınızda döviz bulunması halinde (sözleşmenizde belirttiğiniz kriterler çerçevesinde) ilgili dövizleriniz de kullanılabilecektir. 

İletişim: 

+90-212-334 33 33(Dahili: 288)
sweet@sekeryatirim.com

-Xetra
-Frankfurt
New York
Nasdaq
Milan
Paris
Toronto
Londra