İnternet Şubesi
kartalspor

Kartalspor Şeker Bonus kart ile tüm bonus fırsatlarından faydalanırken Kartalspor taraftarı olmanın grurunu yaşayacak ve kulübünüze destek olacaksınız!


Kartalspor, taraftar kart sahiplerine kombine bilet alımında indirim sağlarken, Kartalspor Şeker Bonus Kart sahipleri de yaptıkları harcamalar ile Kartalspor’a katkı sağlıyor. Kartalspor Bonus Kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş imkanı sağlayan ve aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard / Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartıdır. 350,000'e yakın Bonus Program Ortağı'nda, 375.000 POS'da yapılacak alışverişlerde % 20'lere varan bonus kazanma, kazanılan bonuslarla bedava harcama yapma imkanı sunarken, birçok farklı sektörden işyerinde, farklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sizde Şekerbank Şubesine gelin, Kartalspor Şeker Bonus Kart sahibi olun hem siz hem de gönül verdiğiniz spor kulübünüz kazansın!