İnternet Şubesi
emeklilere_kusak[22]

SGK Emekli Maaşını Bankamıza ilk kez taşıyan emeklilerimize 600 TL’ye varan Nakit Hediye*!

 

Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyın ve üç yıl boyunca maaşınızı Şekerbank’tan alma sözü verin; ilk maaş ödemenizin ardından 450 TL’ye varan nakit  hediye* sunalım!

Üstelik  SGK emekli maaşınızı ilk kez Şekerbank’tan alıyorsanız, 2 otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ek 150 TL daha nakit promosyon hediye!**

SGK Emekli Maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilerimize sunulan ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

Şekerbank İnternet Şubesi, Şeker Mobil Şube ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz. 


SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Bankamızdaki tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti alırsınız.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde öncelikli sıra alırsınız.

Emekli müşterilerimize özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerin için destek alabilirsiniz.

 

Sağlık sorunları nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye'nin birçok ilinde verdiğimiz bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm şubelerimize ve 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz. 

 

*Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacak, bu tutar SGK tarafından bankayla paylaşılacaktır. Bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 1.000 TL ye (1.000 TL hariç) kadar olması halinde 300 TL, 1.000 - 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olması halinde 375 TL, 2.000 TL’nin üzerinde olması halinde 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir. Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir. Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığının farklı kuruma taşınması durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istenmesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup; Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

**Müşterinin emekli maaşını ilk kez bankamız aracılığıyla almış olması  ve en az 2 adet  ödemesi gerçekleşen otomatik ödeme talimatı olması durumunda belirtilen promosyon tutarlarına ek 150 TL promosyon, otomatik ödemelerin gerçekleştiği ayın akabindeki ay içinde ödenecektir.