İnternet Şubesi
Taksitli KMH
Taksitli Kredili Mevduat Hesabı;
Bankamızca tarafınıza tanımlanan Kredili Mevduat Hesabı limitinizi ya da borç bakiyenizi 3-12 ay arası vade seçenekleri ile taksitlendirebileceğiniz bir hesaptır.

• Borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödeme imkânı sağlar.
• Her defasında yeni bir kredi başvurusunda bulunmadan istediğiniz zaman taksitli kredi kullanma imkanı sağlar.

 

    • Taksitli KMH başvurusunu Şubelerimizden yapabilirsiniz.
    • Taksitli KMH başvurusunu İnternet  Şubenizden yapabilirsiniz.
    • Taksitli KMH başvurusunu ATM den yapabilirsiniz.
Minimum 250 TL, Maksimum 30.000 TL tutarında Taksitli KMH kullanabilirsiniz.
Taksitli KMH’a uygulanacak aylık faiz oranı aylık % 1,46’dir.
 
Taksitli KMH kullanımınızdan dolayı tarafınızdan tahsis ücreti, dosya ücreti v.b. herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmeyecektir. Taksit ödemelerinizi zamanında gerçekleştirmemeniz durumunda tarafınıza borcunuzla ilgili SMS, e-mail, Çağrı Merkezi araması yapılıp mektup gönderimleri gerçekleştirileceği için bunlardan doğan maliyeti karşılamak amaçlı vergiler dahil 2,66 TL gecikme bildirim ücreti hesabınıza yansıtılacaktır.
Taksitli KMH ekstreniz sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
Taksitli KMH taksit ödeme gününüz ayın ilk iş günü, 5,10,15,20,25’i seçeneklerinden biri olabilir. Ödemeleriniz otomatik olarak Kredili Mevduat Hesabınızdaki artı bakiyeden ya da talep etmeniz halinde KMH limitinizden tahsil edilir. Aylık ödemelerini yapmak için ödeme hesabınıza para yatırmanız yeterlidir.
Taksitli KMH taksit ödemelerinizin otomatik olarak tahsil edileceği hesaptır. Taksitli KMH işlemlerinde ödeme hesabınız otomatik olarak Kredili Mevduat Hesabınız olarak seçilecektir.