Çiftçi Bağkur KMH

Çiftçi Bağkur Kredili Mevduat Hesabı ile Bağkur prim tutarları ve birikmiş faizleri hasat döneminde tek seferde ödemenin rahatlığını yaşayın.

Şekerbank ile Bağkur ödemeleriniz çok daha rahat!

Çiftçi Bağkur Kredili Mevduat Hesabı ile talimatınız üzerine Bağkur prim borçlarınızın aylık ödemesi Şekerbank tarafından gerçekleştirilir. Biriken prim tutarı ve faizlerini hasat tarihinde ödeyebilirsiniz.

Bağkur prim ödemeleri için Şekerbank’ı seçin, rahat edin!

Bağkurlu çiftçilere özel kredili mevduat hesabı

Şekerbank olarak Bağkurlu çiftçilerimizin prim ödemelerini Çiftçi Bağkur KMH ile yapıyor, prim borcu ödemelerinizde hasat dönemine kadar finansal destek sağlıyoruz.

Yılda bir kez ödeme avantajı

Aylık Bağkur prim ödemelerinizin Çiftçi Bağkur KMH üzerinden yapılması için talimat verebilir, geri ödemelerinizi yılda bir kez tek seferde gerçekleştirebilirsiniz.

Ailenizin prim ödemeleri için de Şekerbank!

Çiftçi müşterilerimize özel Çiftçi Bağkur Kredili Mevduat Hesabınız üzerinden geçim birliği çerçevesinde gelir ve giderlerinize ortak olan eşiniz ve çocuğunuzun prim ödemeleri için de otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Sağlık hizmetleriniz kesintiye uğramasın

Çiftçi Bağkur KMH ile hasat döneminde tek seferde toplu ödeyebileceğiniz yıllık Bağkur prim tutarları sayesinde Bağkur hizmetlerinden kesintisiz olarak faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Çiftçi Bağkur KMH ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.


Çiftçi Bağkur KMH, Bağkurlu çiftçiler için geliştirilen Şekerbank Tarım Bankacılığı ürünlerinden biridir. Çiftçi Bağkur KMH ile Şekerbank’ta KMH sahibi Bağkurlu çiftçilerin talimatı doğrultusunda aylık Bağkur prim ödemeleri Şekerbank tarafından yapılır. Hesap sahibi çiftçimiz prim tutarları ve birikmiş faizlerini toplu olarak yılda bir defa hasat döneminde geri ödeyebilir.

En yakın Şekerbank Şubesi’nden tarım faaliyetinizi gösteren belge ile hızlıca başvuru yapabilirsiniz. En yakın Şekerbank Şubesine buradan ulaşabilirsiniz.

Çiftçi Bağkur KMH üzerinden sizin dışınızda aile geçim birliği çerçevesinde aynı tarım işletmelerinde faaliyet gösteren ve gelir ve giderlerinize ortak olan eşinizin ve çocuklarınızın Bağkur prim ödemeleri için de otomatik ödeme talimatı verebilir, geri ödemeleri hasat zamanında topluca tek seferde yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!