İnternet Şubesi
Vodafone_kusak

Şekerbank ve Vodafone’dan Çiftçilere Bereketli Fırsatlar


Şekerbank ve Vodafone, “Dijital Çiftçi, Kazanan Çiftçi” platformu kapsamında çiftçilerin dijitalleşmesini ve finansal kaynaklara erişimini kolaylaştırmak için gerçekleştirilen iş birliği ile üretimin sürdürülebilirliği için Şekerbank’ın çiftçilerin toprağını, köyünü bırakıp gitmesin diye oluşturduğu “Aile Çiftçiliği Bankacılığı” kapsamındaki finansman ürünlerinde, Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine %15’e varan faiz indirimi sunuyor. Çiftçiler ayrıca, Vodafone cep telefonu faturalarını da faizsiz ve hasat zamanında ödeyebiliyor.
 • Vodafone Çiftçi Kulübü (VFÇK) üyelerine, Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinde %10 faiz oranı indirimi

  Çiftçi Kulübü'ne üye olduktan sonra %10 faiz indiriminden yararlanılabilir.

 •  Çiftçi Vodafone Fatura KMH ürünü sayesinde “Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Faizsiz Öde” avantajı

  Vodafone faturalı hattı bulunan ya da hattını Vodafone’a taşıyan çiftçilerin bankamızda KMH hesabı açtırıp, otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, yıl boyunca faturalandırılan borçları aylık olarak Bankamız tarafından ödenir, çiftçi müşterimiz ise hasat tarihinde sadece anapara borcunu öderken, faizin üretici adına Vodafone tarafından karşılandığı bir Şekerbank Tarım Bankacılığı ürünüdür.

  Başka bir ifadeyle; çiftçiler kendilerinin ve aile bireylerinin bir yıl boyunca yaptıkları Vodafone hatlı görüşmelerini bu kredi ürünüyle düzenli ve faizsiz olarak yılda bir kez tek seferde ödeyebileceklerdir.

 •  Vodafone Çiftçi Kılavuzu aplikasyonu üzerinden başvuru yapan kulüp üyelerine, Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinde %15 faiz oranı indirimi avantajlarına sahip olacak

Çiftçilerin başvurularını Vodafone Çiftçi Kılavuzu uygulaması üzerinden yapılması halinde %15 faiz oranı indiriminden yararlanabileceklerdir. Çiftçi Kılavuzu uygulaması üzerinden yapmak için uygulamanın "Krediler" sekmesinde bulunan "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurulmalıdır.

 • Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS), Arıcılık Kayıt Belgesi (AKS), Hayvan İşletme Belgesi veya İşletme Tescil Belgesi, Örtü Kayıt Belgesi (ÖKS), Su Ürünleri Kayıt Belgesi (SKS) ya da Çiftçilik Belgesi olan çiftçiler,
 • Vodafone faturalı hat sahibi olan çiftçilerimiz (başka bir operatörden hattını Vodafone’a taşıyanlar dahil) en yakın şubemize başvura yaparak, Vodafone Kredili Mevduat Hesabı açtırabilirler.
 • Üreticilerimiz kendi adına kayıtlı olan Vodafone hatları ile birlikte diğer aile fertlerinin de kullandığı faturalı Vodafone hatlarını da açılan Vodafone Kredili Mevduat Hesabı’na otomatik ödeme talimatı ile bağlanabilir ve hasat zamanı faizsiz ödeme imkânından yararlanabilirler.

Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olan çiftçilerimiz Aile Çiftçiliği kredi ürünlerindeki faiz oranı indirim avantajlarından ve ‘Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz Öde’ kampanyasından faydalanabilirler.

Bereketli Fırsatlardan yararlanmak için tüm Şekerbank şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.