İnternet Şubesi
atmkusak

Şekerbank Müşterilerine Her ATM Bedava 

 

Yurt içindeki farklı banka ATM’lerinden ayda 3 defa, toplamda 3000 TL'ye kadar komisyon ödemeden para çekme imkanı sizi bekliyor !

Detaylı Bilgi 


Şekerbank’ta ilk defa hesap açtıran müşterilerimiz hesap açmalarını takip eden 30 gün boyunca yurt içindeki tüm banka ATM’lerinden 3 kez toplamda 3.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirler.  Şekerbank müşterisi olup 1 adet otomatik ödeme talimatı veren müşterilerimiz ise 90 gün boyunca yurt içindeki tüm banka ATM’lerinden ayda 3 kez  toplamda 3.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekme hakkından faydalanabilirler. Bankamızda 1 adet ve üzeri sayıda otomatik ödeme talimatı bulundurulmaya devam edilmesi durumunda ücretsiz ATM kullanım hakkı belirtilen koşullar ile devam etmektedir. 

Tek seferde yapılabilecek maksimum para çekme tutarı 3.000 TL ile sınırlıdır. 3000 TL üzeri para çekim işlemlerinizde aşan tutar üzerinden komisyon tahsil edilmektedir. 

Bu avantaj belirtilen koşulların yerine getirilmesi şartı ile; yurtiçindeki tüm banka ATM'lerinden, Şekerbank Banka Kartınız veya Şekerbank Kredi Kartlarınız ile yapılacak hesaptan para çekme işlemleri için geçerlidir. Hesaba Para yatırma, bakiye sorgulama gibi  işlemler açıklanan ürün hizmet ve ücretleri kapsamında işlem anında tahsil edilir.

İşlemlere ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmaz.

Şekerbank Bank T.A.Ş. belirtilen şartları değiştirme hakkını saklı tutar.