İnternet Şubesi
altintalimati-web

Düzenli Altın Birikim Talimatı


Şubelerimizden yalnızca bir kez talimat vererek yapacağınız altın birikimlerinizi düzenli hale getirebilirsiniz. Vadesiz Altın Mevduat hesabınız için düzenli altın birikim talimatlarınızı isteğinize göre “Bankamız kredi kartınızdan” veya “vadesiz TL hesabınızdan” verebilirsiniz. 

En az 1 gram ve üzeri ya da 100 TL ve üzeri olacak şekilde talimat verebilirsiniz. 

Bankamız Kredi Kartı ile Düzenli Altın Birikimi:
• Şeker Bonus Kart ve Memur-Sen Bonus Kart’ınızdan düzenli altın birikim talimatı verebilirsiniz.
• Kredi kartından verilecek düzenli altın birikim talimatları, işlem gününde kart limitinizin müsait olması durumda gerçekleştirilecek olup ,talimat tutarı karşılığı altın vadesiz altın hesabınıza aktarılacak ancak kredi kartı son ödeme tarihine kadar bloke durumunda kalacaktır.
• Bloke süresi içerisinde Düzenli Altın Birikim Talimatınızı ya da kredi kartınızı iptal etseniz dahi bloke tutar kredi kartı son ödeme tarihine kadar bloke durumunda kalmaya devam edecektir.

Vadesiz TL Hesaptan Düzenli Altın Birikimi:
• Düzenli Altın Birikim Talimatı işlemlerinde kredili mevduat hesabı limitinizi de kullanarak birikim yapabilirsiniz. 
• Hesap bakiyenizin kısmen yeterli olması halinde ilgili tutara denk gelen gramda altın alımı işlemi gerçekleştirilir. 

*Talimat gününün hafta sonu veya resmi tatil gününe denk gelmesi halinde talimat tutarı, talimat gününü takip eden ilk iş gününde tahsil edilecektir. 
**Verilecek asgari düzenli altın alım tutarı günün piyasa koşulları çerçevesinde Bankamız tarafından değiştirilebilecektir. 


Talimatlarınızı, size en yakın Şubemiz, İnternet Şube/0850 222 78 78 Çağrı Merkezimiz aracılığıyla verebilir; Düzenli Altın Birikim Talimatı ile ilgili detaylı bilgiye şubelerimiz ve 0850 222 78 78 Çağrı Merkezimizden ulaşabilirsiniz.