İnternet Şubesi

Şekerbank’tan esnaf ve işletmelere 3 ay taksit ertelemeli kampanya

17.11.2016
Şekerbank, esnaf ve işletmelerin yılbaşı öncesi artan nakit ihtiyaçlarını 3 ay taksit erteleme imkânı ile 36 aya varan vadeler ile karşılıyor. Kampanya kapsamında sunulan bankacılık işlem paketleri ile esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti, havale, EFT ve çek defteri ücreti de alınmıyor.


Kuruluşundan bugüne üretimin finansmanındaki öncü rolü ile sektöründe farklılaşan Şekerbank, üretenlere verdiği desteğini yeni kampanyası ile sürdürüyor. Banka, yeni yıla sayılı günler kala esnaf ve işletmelere, taksit erteleme seçeneği ile ödemelerini 2017 yılına öteleme imkânı sağlıyor.

Şekerbank, 30 Aralık 2016’ya kadar devam edecek kampanya kapsamında, 3 ay taksit ertelemenin yanı sıra, uygun faiz oranlarıyla, 36 aya varan vadeler sunuyor. Banka, kampanyasında sunduğu avantajlı bankacılık işlem paketlerinde, esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti, havale, EFT ve çek defteri ücreti de almıyor. 

Türkiye’nin üretime dayalı sürdürülebilir bir büyüme hızı yakalaması için finans sektörünün esnafı, çiftçiyi, KOBİ’leri desteklemesinin ve tabana yaygın bir bankacılık anlayışı benimsemesinin büyük önem taşıdığını ifade eden Şekerbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Sabaz, üretenlere verdikleri desteği her geçen gün daha da artırdıklarını aktardı. Sabaz, “Yılsonu artan nakit ihtiyaçları için esnaf ve işletmelerin yine yanındayız. Sorumlu bankacılık anlayışımız gereği her dönem olduğu gibi esnaf ve işletmeleri yine desteklemeyi görev bildik. İhtiyaçlarına göre oluşturduğumuz yeni kampanyamız ile de esnaf ve işletmelere ödemelerini 2017 yılına erteleme ve özel paketler kapsamında birçok işlemi ücretsiz gerçekleştirme imkânı sunuyoruz” dedi.