İnternet Şubesi

Şekerbank’tan 63. kuruluş yıl dönümüne özel kampanya…

13.10.2016

Şekerbank, esnaf ve işletmelerin nakit ihtiyaçlarını 63. kuruluş yıl dönümüne özel başlattığı kampanya ile karşılıyor. Kampanya kapsamında esnaf ve işletmelere, 250 bin TL’ye kadar finansman ihtiyaçları için 3 ay taksit erteleme imkanı ile 36 aya varan vadeler sunulurken, Üreten Kart ve Şeker Bonus Business Kart sahiplerine 12 aya varan vadelerle, masrafsız taksitli nakit avans sağlanıyor.

12 Ekim 1953’ten bu yana Türkiye’nin üretenleri ile büyüyen Şekerbank, ülkemiz ekonomisinin temel dinamiğini oluşturan esnaf ve işletmelerin finansman ihtiyaçlarını, 63. kuruluş yılına özel başlattığı kampanya ile karşılıyor. 

Kampanya ile esnaf ve işletmelere, uygun faiz oranları, 3 aya kadar ilk taksiti erteleme ve 36 aya varan vadelerle finansman imkanı sağlanıyor. Esnaf ve işletmelerin 250 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için ‘Taksitli Ticari Kredi’, ‘Esnaf Kredisi’, ‘Ticari Taşıt Kredisi’ ve ‘Taksitli Turizm Destek Kredisi’ de uygun faiz oranlarıyla sunuluyor.
Kampanya kapsamında, esnaf ve işletmelere özel sunulan Üreten Kart ve Şeker Bonus Business kart sahipleri, Ekim ayı sonuna dek, 12 taksite kadar kullanacakları taksitli nakit avanstan yüzde 1,63 faiz oranı ile işlem ücreti alınmadan yararlanabiliyor.