İnternet Şubesi

Şekerbank’tan esnaf ve işletmelere özel Ramazan kampanyası

15.05.2016
Şekerbank, esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında artacak nakit ihtiyaçlarını "İşinize Ramazan Bereketi"  kampanyası ile karşılıyor. Kampanya kapsamında esnaf ve işletmelere, 3 ay taksit erteleme imkanı ile 60 aya varan vadeler sunuluyor. 

Şekerbank, ülkemiz ekonomisinin temel dinamiğini oluşturan esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında artacak finansman ihtiyaçlarını, gelenekselleştirdiği “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile karşılıyor. 

“İşinize Ramazan Bereketi” ile esnaf ve işletmelere, uygun faiz oranları, 3 aya kadar ilk taksiti erteleme ve 60 aya varan vadelerle finansman imkanı sunuluyor. Kampanyada, 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımında masraf alınmıyor. 

15 Temmuz 2016’ya kadar devam edecek kampanya kapsamında, Banka’nın esnaf ve işletme sahibi müşterilerine, elektrik giderleri için Zorlu Elektrik’ten yüzde 13’e varan oranda indirim de sunuluyor.  

Şekerbank’ın esnaf ve işletmelere özel sunduğu Üreten Kart ile de kampanya kapsamında kart sahipleri, 4 Temmuz 2016’ya kadar gerçekleştirecekleri 1.000 TL ve üzeri gıda alışverişlerinde 35 TL indirim kazanıyor.