İnternet Şubesi

Şekerbank ve Polisan Boya iş birliğiyle sıfır faizli yalıtım…

23.04.2016
Enerji verimliliğini sağlamaya yönelik her türlü yatırımın uygun koşullarda finansmanı için sunduğu EKOkredi ile bugüne kadar yaklaşık 79 bin kişiyi enerji tasarrufu ile tanıştıran Şekerbank, boya ve yalıtım sektörünün öncü kuruluşu Polisan Boya ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle yalıtımda 18 ay vadeye kadar sıfır faiz imkanı sunuyor. Apartman ve site yönetimlerine özel tek kredi olan EKOkredi Yalıtım ile yalıtım yaptırmak isteyenler, 60 aya varan vade ve avantajlı faiz oranlarından masrafsız olarak yararlanabiliyor.

Enerji verimliliği yatırımlarının finansmanı konusunda Türkiye’de bir ilk olan EKOkredi ürünüyle bugüne kadar 109 bini aşkın konutun yalıtılmasını ve 201 milyon metreküp doğal gaz tasarrufu gerçekleştirilmesini sağlayan Şekerbank, uzman ekipleri ve uygulamacı bayileri sayesinde yüksek kaliteli yalıtım sistemleri sunan Polisan Boya ile binalarda enerji verimliliğini teşvik etmek amacıyla bir araya geldi.
 
Yalıtıma sıfır faiz…
İş birliği kapsamında, binalarına yalıtım yaptırmak isteyen apartman/site yöneticileri ve bireyler, binalarını Polisan uzmanlığıyla yalıtarak, masrafsız olarak sunulan EKOkredi Yalıtım’dan 18 aya kadar yüzde sıfır faiz ile yararlanabiliyor. 60 aya varan vade seçeneklerinin ve avantajlı faiz oranlarının sunulduğu EKOkredi Yalıtım’dan yararlanmak isteyenler, 71 il ve 100’e yakın merkez dışı ilçedeki 300 Şekerbank şubesine veya Türkiye çapında hizmet veren Polisan bayilerine başvurabiliyor.
 
Apartman ve site yönetimlerine özel tek kredi
Türkiye’nin apartman ve site yönetimlerine özel tek kredisi olan EKOkredi Yalıtım, apartmanlarda ya da sitelerde, kat maliklerinin ayrı ayrı krediler veya ödeme araçlarıyla ödeme yapmaları yerine apartman yönetimlerini kredilendiriyor.