İnternet Şubesi

Şekerbank’tan Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyalar

04.03.2016
Şekerbank, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kadın müşterilerine özel sunduğu kampanyalar ile kutluyor. Banka, krediden ekstra bonusa uzanan çeşitli avantajların bulunduğu kadınlara özel kampanyaları Mart ayı boyunca farklı sürelerde sunacak.

Şekerbank, bireyselden esnaf ve işletme sahiplerine kadar kadın müşterileri için Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyalar düzenledi. Banka, uygun faiz oranları, ekstra bonus ve indirim fırsatlarının sunulduğu kampanyalar ile kadınlara özel birçok avantaj sağlıyor. 

Girişimci kadınlara masrafsız kredi...
Şekerbank’ın kadın esnaf ve işletme sahiplerine özel kampanyası kapsamında sunduğu kredi ile 7-11 Mart 2016 tarihleri arasında nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kadın girişimciler masraf ödemeyecek. Kadın esnaf ve işletme sahipleri, 8 Mart Salı günü ise, Şekerbank şubelerinden EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecek, sahibi oldukları Üreten Kart ile de 100 TL’lik alışverişlerinde 25 TL indirim kazanacak. Üreten Kart kampanyasına katılmak için, harcama yapmadan önce “İndirim” yazarak, 7353’e SMS gönderilmesi yeterli olacak.
  
30 bin TL’ye kadar finansman imkanı...
Şekerbank, bireysel kadın müşterilerine özel kampanyası ile 3-36 ay vadede avantajlı faiz oranlarıyla 30 bin TL’ye kadar finansman imkanı sunuyor. Kampanya, 31 Mart 2016’ya kadar devam edecek. 

Kadınlara özel ekstra bonus...
Şekerbank’ın bir diğer kampanyası ile de Şeker Bonus Kart, Memur-Sen Bonus Kart ve Bütçem Benim Bonus Kart sahibi kadınlara, 8 Mart’ta tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinde 15 TL Bonus hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için kadın müşterilerin, harcama yapmadan önce “Hediye” yazıp, 7353’e SMS göndermesi yeterli olacak.

İndirimli alışveriş fırsatı...
Şekerbank, şubesiz bankacılık kanallarını kullanan kadınlara da avantajlar sunuyor. Mart ayı boyunca Şekerbank İnternet Şubesi’ni ya da Şeker Mobil Şube’yi kullanan kadın müşteriler, www.cicekbahcesi.com.tr’den çiçek ve meyve sepeti alışverişlerinde yüzde 20 indirim kazanıyor.