İnternet Şubesi

Küçük tutarlar ile geleceğe yatırım Şeker Çocuk Hesabı’nda…

24.02.2016

Şekerbank’ın yeni ürünü Şeker Çocuk Hesabı, ailelerin küçük tutarlar ile çocuklarının geleceği için birikim yapmasına imkan tanıyor. Minimum 50 TL, dolar veya euro’dan başlayan tutarlar ile 5 yıl vadeli olarak açılabilen hesap ile çocuklar tasarrufu öğreniyor… 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tabana yaygın, tasarrufu özendirici ürünler sunan Şekerbank, çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak isteyen aileler için Şeker Çocuk Hesabı’nı geliştirdi.

Banka’nın 32 yıldır Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerinde, çocuk esirgeme kurumlarında, hastanelerde ve Anadolu’daki yüzlerce köy okulunda ücretsiz olarak dağıttığı Şeker Çocuk Dergisi’nden adını alan hesap ile ailelere, çocuklarının geleceği ya da eğitimi için birikim yapma olanağı tanınırken, çocukların da tasarruf alışkanlığı kazanmalarına destek olunuyor.  

Ailelerin mevduat hesabı ya da kredi kartı aracılığıyla düzenli yatırım yapmalarına imkan tanıyan Şeker Çocuk Hesabı, avantajlı faiz oranları ile aylık minimum 50 TL, dolar ya da euro tutarla, 5 yıl vadeli açılabiliyor.