İnternet Şubesi

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyana 2 çeyrek altın ya da faizsiz, masrafsız 2.400 TL kredi

05.04.2015

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel terzi usulü hizmet sunan Şekerbank, “Emekli Maaş Kampanyası” başlattı. Kampanya kapsamında, maaşını Şekerbank’a taşıyan SGK emeklilerine 2 çeyrek altın hediye ediliyor ya da faizsiz, masrafsız, 24 ay vadeli 2.400 TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi sunuluyor.

 

Emekli müşterilerine yönelik birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Şekerbank, emeklilere özel yeni bir kampanya başlattı. 

“Şekerbank’ta emeklilerin yeri ayrı” sloganıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği proje kapsamında birçok ilke imza atan Banka, yılın ilk çeyreğinde geçerli olan ve büyük talep gören “Altın Hediyeli Emekli Maaş Kampanyası”nın ardından şimdi de “Emekli Maaş Kampanyası” başlattı. 

Kampanya kapsamında, Mayıs sonuna kadar minimum 500 TL tutarındaki SGK emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca emekli maaşını Şekerbank aracılığıyla almayı taahhüt eden müşterilere, iki çeyrek altın hediye ediliyor ya da faizsiz, masrafsız, 24 ay vadeli 2.400 TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi sunuluyor. 

Emekli maaş müşterileri, kampanyanın sunduğu avantajların yanı sıra Şekerbank’ın emeklilere yönelik birçok ayrıcalıklı hizmetinden de yararlanabiliyor.

Hesap işletim ücreti yok, havale/EFT ücretsiz

Şekerbank, tüm mevduat hesapları için emeklilerden hesap işletim ücreti almıyor. Emekliler, Şekerbank internet şubesi ve çağrı merkezi aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor. 

Şekerbank’ın tüm şubeleri ve ATM’lerinden günlük 3.000 TL’ye kadar masrafsız olarak SGK emekli maaşı çekilebildiği gibi, diğer tüm banka ATM’lerinden de ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde SGK emekli maaşı alınabiliyor. 

Emeklilere Şekerbank şubelerinde gerçekleştirecekleri tüm işlemlerde her zaman öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra emekli maaş müşterileri, 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabiliyor.

Eve teslim emekli maaşı

Sağlık durumu, emekli maaşını banka şubelerinden almaya engel teşkil eden kişiye maaşı adresinde teslim ediliyor.