İnternet Şubesi

Şekerbank’tan gelenekselleşen kampanya:‘İşinize Ramazan Bereketi’

21.06.2014

 

Şekerbank, gelenekselleşen kampanyası ile bu yıl da esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında artacak nakit ihtiyaçlarını ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası ile karşılıyor. Banka, esnaf ve işletmelerin finansman ihtiyaçlarını, 3 ay taksit ötelemeli, 60 aya kadar vadeli uygun ödeme koşullarıyla temin ediyor.

 

‘Anadolu Bankacılığı’ anlayışıyla müşterilerine ihtiyaca özel çözümler sunan Şekerbank, Ramazan ayında da ekonominin lokomotifi esnaf ve işletmelere destek olmaya devam ediyor. Şekerbank, her yıl Ramazan ayında sunduğu ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası ile bu Ramazan ayında da nakit ihtiyacı artacak olan esnaf ve işletmeler için finansman imkanı sunuyor. 

Kampanya kapsamında esnafa 250.000 TL‘ye, işletmelere de 500.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadeler sunuluyor. 31 Temmuz’a kadar devam edecek ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası kapsamında taksit ödemeleri de 3 ay ötelenebiliyor.

 

Gökhan Ertürk: “Biz esnafın bankasıyız”

Geçmişten bu yana girişimciyi, esnafı iyi ve kötü günde desteklediklerini belirten Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, “Yalnızca ürünlerin genel özelliklerini düzenlemek ile yetinmiyor, gerektiğinde iç süreçlerimizi de sahanın ihtiyaçlarına göre adapte ediyoruz. Örneğin daha önceden bankacılıkla tanışmamış küçük esnaf ve çiftçiye nakit akışına dayalı kredilendirme modeli ile kredi veriyoruz. Bunu uygulayan ilk ve tek bankayız. Bu kapsamda bugüne kadar 22 bin çiftçi, esnaf ve mikro işletme sahibi müşterimiz ilk kez bankacılıkla tanıştı. Yine bu anlayışla gelenekselleştirdiğimiz ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyamız ile özellikle esnaf ve işletmelerin Ramazan dönemi ve Ramazan bayramı öncesinde artacak ihtiyaçlarına özel finansman sağlıyoruz. Çünkü biz esnafın bankasıyız ve onların hayatını kolaylaştırmak bizim işimiz.” dedi.