Bonus POS

Bonus POS ile Visa Mastercard kredi ve debit kartları ve American Express kredi kartları  üzerinden işlem yapabilir, Bonus programına üye kartlara taksitli satış, hediye puan ve kampanyaları ile müşterilerinize harcama yaparken kazanma fırsatı sunabilirsiniz.

Bonus POS ile hem müşterileriniz kazansın hem de siz kazanın!

Bonus POS, Şekerbank ve diğer bankalar tarafından verilen VISA ve MasterCard debit ve kredi kartları ve American Express kredi kartları ile  işlem yapma imkânı sunar. Ayrıca Şeker Bonus ve diğer tüm Bonus kartlarla yapılan işlemleri taksitlendirebilirsiniz.Bonus POS bankalarca düzenlenen tüm kart kampanyalarını desteklemektedir.

Bonus POS cihazının avantajlarla dolu dünyasıyla tanışın!

Bonus POS ile iş yerinizin işlem hacmini artırın

Mastercard ve Visa kredi ve debit kartları ve American Express kredi kartları ile işlem yapan ve Bonus kart kampanyalarını destekleyen Bonus POS ile iş yerinizin işlem hacmini artırabilirsiniz.

Müşteri ağınızı genişletin

Elektronik, mobilya, giyim, turizm gibi alışverişlerde geçerli kampanya ve taksit imkânı sunan Bonus POS ile müşteri ağınızı genişletebilirsiniz.

Çok yönlü kesintisiz bağlantı imkânı

VISA ve MasterCard logolu kredi ve banka kartları ve American Express kredi kartları ile kullanılabilen Bonus POS, normal telefon hattı (dial-up) ve ADSL hat ile çalışabilir.

Farklı kurulum seçenekleri

Bonus POS’un ihtiyaç ve tercihlerinize göre dial-up, ADSL veya Mobil POS olarak kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Bonus POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada. 

Bonus POS, Şeker Bonus ve Bonus programına üye Bonus özellikli kredi kartlarına harcamalarında puan kazandırma, taksit uygulama ve özel kampanyalardan faydalanma imkânı tanıyan POS cihazıdır. Bonus POS cihazı Şekerbank ve diğer bankalar tarafından verilen tüm MasterCard ve VISA banka ve kredi kartları ve American Express kredi kartları ile kullanılabilir.

Başvuru formu üzerinden Bonus POS için başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!