19 Kasım Dünya Kadın Girişimcilik
Günü kutlu olsun.

Emeğiyle yarına değer katan tüm kadın girişimcilere tam destek Şekerbank’ta! Kadın girişimcilerimize özel hazırladığımız pek çok ayrıcalıklı kampanya ve hizmet ile finansal ihtiyaçlarınızı Şekerbank’tan karşılayabilirsiniz. 19 Kasım Dünya Kadın Girişimcilik Günü kutlu olsun.

17-30 Kasım arasında POS cirosu 10 Bin TL’ye ulaşan yeni kazanım, kadın müşterilerimize Aralık-Ocak aylarında aidat muafiyeti sağlanacaktır.

17-30 Kasım günleri arasında Bankamıza yeni kazandırılan ‘İşletme , KOBİ segmenti’ kadın müşterilerimize, e-Fatura’dan e-Ticaret Pazar Yeri Entegrasyonu’na kadar sunulacak e-Çözümler Dijital Dönüşüm Paketi kapsamında Şekerbank ŞEF Sistemi için 100 TL indirim sağlanacaktır.

Uzaktan müşteri edinimi ile yıl sonuna kadar Bankamız müşterisi olanlar, 2 (iki) otomatik ödeme talimatı vermesi, TROY kart başvurusunda bulunması ve başvurunun onaylanması halinde 250 TL bonus kazanacaktır.

Yeni ve mevcut kadın müşterilerimiz, Şekerbank Kredi Kartı ile 19 Kasım’da yapılacakları 250 TL ve üzeri gıda ve kozmetik harcamasına 50 TL bonus kazanacaktır.

(Bonus hediyesi 1 (bir) kereye mahsustur.)

İşletme - KOBİ - Tarım segmentte yer alan kadın müşterilerimizin; 19 Kasım’da Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil kanalından yapacakları para transferleri ücretsiz olacaktır.