İnternet Şubesi

zorluelektrik 

Esnafımızın Enerjisi Yerinde !

 

Birlikten Kuvvet Doğuyor, Esnafımızın Elektrik Giderleri Azalıyor!

Şekerbank ve Zorlu Elektrik esnafımızın yüzünü güldürecek bir işbirliğine imza atıyor, Zorlu Elektrik de “Kapımız Esnafa Açık” diyor! 
“Kapımız Esnafa Açık” projesi kapsamında; esnaf ve küçük işletmelerimiz elektriklerini Zorlu Elektrik’ten alarak %13’ e varan indirim avantajı kazanıyor. (*) 

Aylık elektrik faturası 130 TL ve üzerinde olan (**) Şekerbank müşterileri, elektrik giderleri için Zorlu Elektrik’ten çok özel bir elektrik birim fiyatı alıyorlar. Bunun yanı sıra, yine Şekerbank müşterilerine özel olarak elektrik tüketimlerinden PSH (Perakende Satış Hizmeti) bedeli de tahsil edilmemektedir.

İndirimli elektrik hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Esnaf ve küçük işletmelerimiz indirimli elektrik hizmeti almak için Şekerbank şubelerinde bulunan başvuru formunu doldurup, bu formu Zorlu Elektrik’ e iletmeliler. Başvurusu kabul olan Şekerbank müşterisinin Zorlu Elektrik faturası için Şekerbank’ a otomatik ödeme talimatı vermesi, indirimli elektrik hizmetinden faydalanması için yeterlidir. 

Tüm sorularınız için 444 80 82 Zorlu Elektrik Çağrı Merkezi’ ni veya 444 00 29 Şekerbank Üretene Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

(*) İndirim oranı TEDAŞ’ın belirlediği elektrik birim fiyatı üzerinden hesaplanmıştır.
(**) Yıllık elektrik tüketimi en az 4,000 kWh olan tüketiciler