İnternet Şubesi
turizmedestek

Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi!


Hem turizm sektöründe faaliyette bulunan hem de turizm sektörüyle dolaylı olarak işbirliği içinde olan işletmelere özel “Beş Yıldızlı Destek Paketi” Şekerbank’ta!

Sektörün ihtiyaçları ve çalışma koşulları düşünülerek hazırlanan; gelirlerinin olduğu aylarda yani sezonda yoğunlaşan esnek ödeme planına sahip kısa, orta ve uzun vadeli işletme finansmanı kredileri, yatırım / yenileme kredileri turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerimiz için tüm şubelerimizde.


Turizm Destek ve Yatırım Kredileri

Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, motel, apart otel, pansiyon gibi işletmeler ile turizm sektörüne yönelik hizmet veren kafe, restoran, kuyumcu, market gibi işletmelerin sezon öncesi tamir, bakım masraflarının ve ekipman ihtiyaçlarını, ayrıca bunların tedarikçilerinin ve seyahat acentalarının dönemsel finansal ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilmeleri için, Turizm Destek ve Yatırım Kredileri hizmetinizde:

 • Turizm Destek Kredisi :
 • -Spot Kredi niteliğindedir. Anapara ve faiz vade sonunda tahsil edilir.
  -Sezona uygun vade seçimiyle, sezon sonu ödeyebilirsiniz.
  -Kredinizi TL veya Döviz* cinsinden kullanabilirsiniz.
 • Turizm Yatırım Kredisi
 • -Taksitli Ticari Kredi niteliğindedir.
  -TL olarak 60 aya kadar vade ile kullanabilirsiniz.
  -6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğinden yararlanabilir, taksitlerinizi sezonda aylık ödersiniz. 
  -TL, Dövize Endeksli veya Döviz cinsinden kullanabilirsiniz.

Turizme EkoKredi

Emeği ve enerjiyi koruyan EkoKredi’yi yalıtımdan ısı sistemleri yenilemeye, A enerji sınıfı ekipman (buzdolabı, çamaşır makineleri vb) alımından iklimlendirme sistemini yenilemeye bir çok ihtiyacınız için kullanabilir, Yatırım büyüklüğü ve türüne bağlı olarak bir yıla kadar ödemesiz dönem seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Turizm Taşıt ve Tekne Kredileri

60 aya varan vade ve 6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği ile, işyerinizin taşıt ihtiyacını da sezonda ödeme imkanıyla karşılayabilirsiniz. Turizme Özel Her Şey Dahil Konut Kredisi
Turistik yörelerde iş yapan esnafa ve gerçek kişi işletmelere yönelik çok özel bir konut kredisi!

    -30 yıl vadeli tahsis ücretsiz tek konut kredisi!
    -Ayda bir, 3 ayda bir veya 6 ayda bir ödeme imkanı!
   -Kullandırım ücreti ödemeden kullanabileceğiniz kredinizde, üstelik ilk yıl Dask ve konut paket sigortası hediye!
Seyahat Acenteleri, TÜRSAB'a verecekleri teminat mektubu ihtiyaçlarını sabit komisyon avantajı ile zorlanmadan karşılayabiliyorlar.
Sektörün ihtiyaçlarını dikkate alan en avantajlı leasing paketi de Şekerbank’ta:

    -Sezona Göre Dönemsel Ödeme imkanı
    -60 aya kadar vade
    -TL, Dolar, Euro olarak ödeme seçeneği
   -Jeneratör, Fırın, Soğuk Hava Deposu, Asansör, Çamaşır Makineleri, Güneş Enerjili Su Isıtıcıları gibi ekipmanlarda leasing ile alımlarda %1 KDV avantajı
Hem Business kart hem de banka kartı özelliğiyle Üreten Kart, Avrupa ve Türkiye’de ilk kez Şekerbank’ta. 

Siz de, kredi kartı ve banka kartı özelliğini aynı anda taşıyan, ticari alışverişlerinizde ödeme yaparken esneklik sağlayan Üreten Kart ile finansal ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

Üreten Kart ile ATM’den taksitli ticari kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi ATM’den kullanabilirsiniz. Üstelik bütün harcamalarınızı tek hesap özetinde takip edebilir ve birçok ek özelliğinden faydalanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mal veya hizmet alımlarınızı Üreten Kart ile yapabilirsiniz!
Üreten Kart’ın Şeker Şirket özelliği sayesinde, ticaret ilişkinizin olduğu bayi, distribütör ya da toptancı firmaların bankamızla anlaşmalı olanlarından, mal alımlarınızı vadeli olarak yapabilirsiniz.
İşletmenizin vadesiz hesabında bakiye olmaması durumunda da, işleri aksamadan devam etsin, acil nakit ihtiyaçları karşılanabilsin diye geliştirilen Üreten Kartınıza bağlı Turizme Özel KMH ile ilk 3 ay sıfır faizli Kredili Mevduat Hesabı fırsatı!
Turizme Özel hizmet paketlerimiz ve ürünlerimiz ile işlemlerinizde hız, kolaylık ve diğer başka bir çok avantaj sizi bekliyor:

Turizme Özel Üreten Çek
Ödemelerinde çek kullanan müşterilerimizin piyasadaki itibarını Üreten Çek ile Şekerbank Güvencesi altına alıyoruz. Her bir Üreten Çek yaprağında, Çek Kanunu’nda öngörülen limitin üstünde bir ödeme garantisi sağlayanÜreten Çek turizm işletmelerinin hizmetinde.

Turizme Özel Üye İşyeri / POS Paketi:
Turizm sektörüne özel avantajlı komisyon oranları ve esnek fiyatlama yapısı ile POS ürünlerimiz (Bonus POS, Yazarkasa POS, Açık POS, Yabancı Para POS, Sanal POS ) kullanımınıza hazır. Üstelik sezon dışındaki aylarda kira bedeli muafiyeti ile...
 
Turizme Özel Birikimli Hayat Sigortası

Birikim Hayat Sigortası ve/veya uzun süreli prim iadeli hayat sigortamızdan faydalanan müşterilerimiz; prim tutarına bağlı olacak şekilde ücretsiz check-up imkanından faydalanabilirler ya da 7. ay primlerinin Şekerbank tarafından ödenmesini tercih edebilirler.

Turizme Özel Sigorta Paketi

Sektördeki en geniş ürün yelpazesine sahip sigorta ürünleri ile Turizmcilerin işlerini ve risklerini güvence altına alıyoruz.

-İşletmedeki kritik personelin çalışamaz hale gelmesine karşın “Joker sigorta”
-Sizi kritik hastalıklara karşı teminat altına alan Patron Sigorta
-İşveren sorumluluk sigortası 
-Pos sigortası
-Beklenmedik Hijyenik sebeplerden kaynaklanabilecek sorunları teminat altına alan <<Dükkanım Tertemiz>> Sigortası
-Otel paket sigortası 
-Tekne Sigortası

Hesaplı Turizm Paketi

Turistik sezonda kazanan işletmelerimiz hesabını bilsin, bankacılık işlemlerinde rahat etsin diye “Hesaplı Turizm Paketi Şekerbank’ta.! Ucuza alın, paketinizdeki haklarınız bitene kadar hesap işletim ücreti, çek, havale veya EFT masraflarını düşünmeyin.

Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi sahibi müşterilerimiz bir çok başka avantajın da sahibi oluyor!
Ulusal ve yerel markalardan İndirimler!
Şekerbank’ın yaptığı anlaşmalar sayesinde, ulusal ve yerel bir çok markadan indirimler sağlayabilirsiniz.

indirimo.com.tr
indirimo.com.tr, Şekerbank müşterilerinin çok avantajlı fiyatlardan yararlanarak alışveriş yapabildikleri bir web sitesi. Turizm sektöründe hizmet veren işletmelerimiz de indirimo.com.tr’den Şekerbank kartları ile alışveriş yapabilir, ürün ve hizmetlerini tanıtabilir ve online satış yapabilirler.

uretenedestek.com
Şekerbank uretenedestek.com ile kendi web sitenizi yapma imkanı sunuyor. ”uretenedestek.com” sayesinde siz de artık hizmetlerinizi Şekerbank’ın sağladığı güven ile tüm dünyadan yüz milyonlarca internet kullanıcısına duyurabiliyorsunuz.