İnternet Şubesi

Hal Esnafımıza Destek

Hal Esnafımıza Taptaze Destek Paketi 


Hal esnafımızın çalışma koşulları ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan “Taptaze Destek Paketi” ile bankacılık ürün ve hizmetlerinde özel avantajların yanı sıra esnafımızın giderlerini de azaltıyoruz! 

Tüm finansman ihtiyaçlarınız için... 

İşlerinizi büyütmek, mal alımını daha da arttırmak istiyor musunuz? Büyük ya da küçük, ihtiyacınız ne olursa olsun, “Taptaze Destek Paketi” ile Şekerbank hep sizinle...

Detaylı bilgi 444 00 29 Üreten Destek Hattı ve tüm Şekerbank şubelerinde.

Size özel kredilendirme sisteminde esneklik ve özel kredilendirme metodu ile yanınızdayız. 

60 aya varan vadeler ve 6 aya kadar ödemesiz dönemi bulunan kredi imkânı Şekerbank Şubelerinde!
 
Bağlı bulunduğunuz belediyeye vermek üzere ihtiyacınız olan Teminat Mektubunu hiçbir masraf ve komisyon ödemeden Şekerbank Şubelerinden alabilirsiniz.
Nakit akışınızı düzenli bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için Taptaze Destek Paketi'nin içindeki POS ürünlerimüzden(Bonus POS, Yazarkasa POS, Açık POS, Sanal POS) özel avantajlı komisyon oranları ve esnek fiyatlama yapısı ile yararlanabilirsiniz. 

Üstelik ilk 3 ay kira bedeli muafiyeti imkanı ile Şekerbank şubelerinde sizi bekliyor.
 

Düzenli ödemelerinizin takibi için mal alım satımlarında ağırlıklı kullandığınız çek ürünümüzde ilk çek karnesi defterinden ücret almıyoruz! (*) 

Üstelik yine hal esnafına özel; bankamıza tahsil için verdiğiniz çeklerinizden de masraf alınmayacaktır.

* Çek Defteri için ödenmesi gereken değerli kağıt bedeli (Vergi) ücreti müşteriye aittir.

 
Esnafımız hesabını bilsin, bankacılık işlemlerinde rahat etsin diye geliştirdiğimiz “Hesaplı Tarife” ile paketinizdeki haklarınız bitene kadar hesap işletim ücreti, çek, havale veya EFT masraflarını düşünmeyin.
Hem ticari kredi kartı (Business Kart) hem de banka kartı özelliğiyle Üreten Kart, Avrupa ve Türkiye’de ilk kez Şekerbank’ta. 

Ticari alışverişlerinizde ödeme yaparken esneklik sağlayan Üreten Kart ile halci esnafımızın finansal ihtiyaçlarını karşılamasını da kolaylaştırıyoruz. 

Üreten Kart’ın ticari nitelikli kredi kartı özelliği ile beraber; 7/24 Şekerbank ATM’lerinden taksitli ticari kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi ATM’den kullanabilirsiniz. 

İşletmenizin vadesiz hesabında bakiye olmaması durumunda da, işleriniz aksamadan devam etsin, acil nakit ihtiyaçlarınız karşılanabilsin diye geliştirilen Kredili Mevduat Hesabınız da yine Üreten Kartınıza bağlı çalışan bir ürünümüzdür. 

Üstelik bütün harcamalarınızı tek hesap özetinde takip edebilir ve Üreten Kart’ın birçok ek özelliğinden faydalanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Hal esnafımıza özel; Üreten Kart’lardan ilk yıl kart ücreti de alınmayacaktır.
 
Taptaze Destek Paketi sahibi hal esnafımız elektrik, GSM ve elektronik giderlerindeki indirimler başta olmak üzere birçok avantajın da sahibi oluyor! 

Şekerbank ve Zorlu Enerji işbirliği ile elektrik giderlerinizde %13’a varan indirim imkânı sunuyoruz! 

Şekerbank ve Vodafone işbirliği ile de, teknoloji ve GSM giderleriniz için çok özel fırsatlarla dolu paketler sizleri bekliyor! 

Hal esnafımız Şekerbank’ın ulusal ve yerel birçok marka ile yaptığı anlaşmalar sayesinde de önemli gider kalemlerinde de indirim fırsatlarından yararlanabiliyor.