İnternet Şubesi

Esnafa Özel Emeklilik Kampanyası Şekerbank’ta!

 

SGK Prim borcunu ödeyerek emekli olmak isteyen esnaf ve işletmelerimize özel avantajlı kredi faiz oranları ve emeklilik paketi desteği Şekerbank’ta ! 
Emeklerinizin Karşılığını Veren Kredi 

Emeklilik yaşını doldurmuş ancak SGK prim borcu bulunan esnaf ve işletmelerimiz prim borçlarını avantajlı faiz oranları ile Şekerbank “Esnafa Özel Emeklilik Kampanyası” ile karşılarken 3 ay öteleme ve 60 aya varan vadelerle ödeme seçeneklerinden yararlanıyor. Üstelik Şekerbank emekli paketinin tüm ayrıcalıklarından yararlanarak yurtiçindeki tüm ATM’lerden para çekme işlemlerinden ücretsiz yararlanmak dahil sadece Şekerbank Emekli Maaş Müşterileri ‘nin yararlanabileceği ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. 

Vade ve Faiz Oranları;

 

•3-12 ay vade aylık %1,31
•13-24 ay vade aylık %1,39
•25-36 ay vade aylık %1,43
•37-48 ay vade aylık %1,59
•49-60 ay vade aylık %1,62

Kampanya Koşulları;

 

-Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2020 olarak belirlenmiştir.
-Esnaf müşterilerimiz emekli olmak istediğini ibraz etmelidir.(SGK)
-Kredi talep eden işletme sahibinin SGK prim borcunu gösteren belgeyi İl-İlçe SGK Müdürlükleri’nden talep edilerek, kredi talebi ile eş zamanlı iletmesi gerekmektedir. 
-Müşterimiz, kredinin onaylanması halinde kullandırım işlemleri aşamasında, emekli maaşının bankamız tarafından ödenmesi ile ilgili taahütleri içeren belgeyi imzalamalıdır.
-Müşterimiz, emekli olması için gerekli tutarın (SGK tarafından verilen belgede yer alan tutar) EFT ile ilgili kuruma ödenecektir. (EFT işlemleri için SGK İban numarasının şubemize iletilmesi gerekmektedir.)