İnternet Şubesi
findeks

Findeks Paketleri


Findeks paketlerinden size uygun olanını seçerek, bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borç ve limitlerinizi, Findeks Kredi Notu'nuzu takip edebilir ve finansal kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. 

3 ayrı paketten ihtiyacınıza uygun olanı seçerek şubelerimizden üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Klasik Paket

Yıl içinde 12 adet Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, sınırsız izleme ve uyarı hizmeti alabileceğiniz en uyun pakettir. Bu paket sayesinde Findeks Kredi Notu'nuzu düzenli olarak takip edebilir, Findeks Kredi Notu'nuzu etkileyen faktörleri risk raporu sayesinde izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Gold Paket

Klasik Paket’e ek olarak; not danışmanlığı veya takipçi hizmetlerini içermekte olan bu pakette yer alan, Not Danışmanım hizmeti ile Findeks Kredi Notu'nuzu yönetebilir, uzman danışmanlardan alınan öneriler ile yükseltecek adımları atabilirsiniz.

Premium Paket

Klasik Paket’e ek olarak; Not Danışmalığı ve Takipçi hizmetlerini içermektedir. Bu paket ile tüm ürünlere en uygun fiyatla ve tek kalemde sahip olabilirsiniz.

 

Findeks paketlerinden size uygun olanını seçerek, bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borç ve limitlerinizi, kredi notunuzu takip edebilir ve, finansal kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. 

3 ayrı paketten ihtiyacınıza uygun olanı seçerek şubelerimiz veya Çağrı Merkezimizi arayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Klasik Paket

Yıl içinde 12 adet Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, sınırsız izleme ve uyarı hizmeti alabileceğiniz en uyun pakettir. Bu paket sayesinde kredi notlarınızı düzenli olarak takip edebilir, kredi notunuzu etkileyen faktörleri risk raporu sayesinde izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

 

Gold Paket

Klasik Paket’e ek olarak; not danışmanlığı veya takipçi hizmetlerini içermekte olan bu pakette yer alan, not danışmanım asistanlığı ile kredi notlarınızı yönetebilir, uzman danışmanlardan alınan öneriler ile yükseltecek adımları atabilirsiniz.

 

Premium Paket

Klasik Paket’e ek olarak; Not Danışmalığı ve Takipçi hizmetlerini içermektedir. Bu paket ile tüm ürünlere en uygun fiyatla ve tek kalemde sahip olabilirsiniz.

 

Findeks Hizmet Paketlerinin ücretlerini görmek için tıklayınız