İnternet Şubesi

Düzenli Ödemeler


Kira, apartman aidatı, okul taksiti ve beyaz eşya taksitleri gibi sabit miktarlarda olan tüm ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Ödemeleriniz, son ödeme tarihinde ödeme yapılacak kişi ya da kuruluşun hesabına otomatik olarak havale edilecektir. Bunun için düzenli ödeme talimatı vermeniz ve ödeme tarihinde hesabınızda ödeme tutarını karşılayacak miktarda nakit bulundurmanız yeterlidir.

Dilerseniz Şekerbank'ta açtıracağınız Artan Hesap'tan, hesabınızda yeterli miktarda nakit bulunmadığı takdirde, size tanınacak kredi limiti dahilinde, gecikme kaygısı duymanıza gerek kalmadan, düzenli ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Konutlarda, her bir konut için aylık 500 TL ve üzerinde kira geliri elde edenlerin ve işyerlerinde, işyerini kiraya verenler ile kiracıların kiraya ilişkin tahsilat ve ödemelerinin, 01.11.2008 tarihinden itibaren Banka veya Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen belgelerle tevsik edilmesi zorunluluğu getirilmiştir.

Kiranızı Şekerbank İnternet Şubesi'ni kullanarak hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. İnternet şubeniz içindeki Para Transferleri adımından "Düzenli Ödeme" talimatı vererek; Şekerbank'taki vadesiz TL ve döviz hesabınızdan günlük, haftalık ve aylık bazda düzenli olarak yapılmak üzere, para transferi talimatı verebilirsiniz.