İnternet Şubesi
artan-hesap

Artan Hesap ile herşey çok daha kolay... Hem ödemelerinizi gerçekleştirin hem de yatırımlarınızı değerlendirin.. Nasıl mı? Şekerbank İnternet veya Telefon Bankacılığını kullanarak Artan Hesap açabilir yada en yakın Şekerbank şubesine uğrayabilirsiniz. Bundan sonrası da Artan Hesabın işi..

Artan Hesap, vadesiz hesap özelliği taşıyan, hesapta kalan bakiyeniz ile gün sonunda otomatik olarak B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alan, otomatik ve düzenli ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştiren bir hesaptır. Sizin belirleyeceğiniz alt limit vadesiz hesapta serbest bırakılmak üzere kalan bakiye ile otomatik olarak B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alınır. Otomatik ve düzenli ödemelerinizi önce hesabınızdaki bakiyeden, bakiyeniz yetersiz ve yatırım fon bakiyeniz varsa fonunuzu bozarak, ikisi de yetersizse, isteğiniz üzerine tanımlanan kredili mevduat hesabınızdan gerçekleştirir. Böylece zamanınız size kalır.
  • Artan hesabı şubelerimizden, 0850 222 78 78'i arayarak veya internet bankacılığını kullanarak açtırabilirsiniz.
  • Belirleyeceğiniz tutarın üzerindeki bakiye otomatik olarak yatırım fonunda değerlenir.
  • Otomatik ödeme/düzenli ödeme ile faturaları ve diğer ödemeleri takip etme derdi kalmaz.
  • Hesabınıza eklenecek kredi limiti içerisinde paranız yoksa bile faturalarınız ödenebilir;acil nakit ihtiyacınız ATM kartınız ile 7/24 yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden karşılanabilir.
  • Artan Hesaba borç kaydedilmesi (para çekilmesi, fatura ödemesi yapılması v.s.) halinde tutar öncelikli olarak Artan Hesabın artı bakiyesinden, artı bakiyenin yetersiz kalması halinde varsa yatırım fonlarının sistem tarafından otomatik olarak satılması ile, yatırım fonu bakiyesinin de yetersiz kalması halinde ise varsa kredili mevduat limitinden karşılanır.
  • 21 Ekim 2015 tarihi itibariyle Artan Hesabın minimum vadesiz alt limiti 750 TL'dir.

Kredili Mevduat Hesabı (KMH) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız