İnternet Şubesi

Aylık harcama sözü verin bonuslarınız peşin peşin kartınıza yüklensin. Aşağıdaki aylık harcama tutarlarından istediğinizi seçin, aylık harcama sözü verin karşısında bulunan bonus tutarı hemen kartınıza yüklensin, hemen harcamaya başlayın.  

 

Söz Verilen Aylık Harcama Tutarı*

Peşin Yüklenecek Bonus Tutarı

250 TL

25 TL

500 TL

50 TL

750 TL

75 TL

1.000 TL

100 TL

1.500 TL

150 TL

2.000 TL

200 TL

 

*Peşin yüklenecek bonus tutarları kartınıza, ilgili tutarları 12 ay boyunca her ay kartınızla yapacağınız taahhütünüze karşılık yüklenmektedir. 

Haydi sizde hemen şubelerimize gelin, 4444898 Çağrı Merkezimizi arayın veya internet şubesine girin harcama sözü verin sözünüze bonuslarınız hemen kartınıza yüklensin. 

Sözünüze Bonus Kuralları : 

• Sözünüze Bonus kampanyasında tablodan seçtiğiniz aylık harcama taahhüdü ile karta tabloda belirtilen bonus yüklemesi yapılmaktadır.
• Harcama yapıldıkça aynı oranlarda bonus kazanımı devam etmektedir.
• Aylık taahhüt tutarı kart limitinin ve tüm kartlara verdiğiniz toplam Sözünüze Bonus taahhüdü toplam limitinin %70'ini aşmamalıdır.
• Sözünüze Bonus dahilinde harcanması gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı dahil edilmektedir. Fakat taksit tutarları dahil edilmemektedir.
• Nakit avans ve kredi kartına nakit avans işlemi olarak yansıtılan (otomatik fatura ödemesi, ücret ve faizler gibi) harcamalar dahil edilmemektedir.
• Aylık taahhüt tutarı talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile hesap kesim tarihi arasında gerçekleşmelidir.
• Sözünüze Bonus başvurusu yapıldıktan sonra en kısa zaman içinde karta Sözünüze Bonus yüklenmektedir. Sözünüze Bonus yüklenmeden önce iptali yapılırsa karta herhangi bir tutar yansıtılmamaktadır.
• Seçilen aylık alışveriş taahhüdünün yerine getirilmemesi, Sözünüze Bonus kampanyasına katılımınızdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi veya kartınızın kullanıma kapatılması ve bankamız ile imzalanan kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın bankamızca iptal edilerek yenilenmemesi hallerinde Sözünüze Bonus sona ermektedir.
• Sözünüze Bonus sona erdiğinde kartın kapatıldığı tarihten sonra düzenlenecek ilk hesap özetinde Sözünüze Bonus kuralları gereği size ekstra verilen Bonus miktarları kartınıza borç olarak yansıtılmaktadır.
• Bonus Kart, BonusPlus veya Bonus Premium kart ile yenilenmişse Bonus kart'da devam eden Sözünüze Bonus taahhüdü yeni karta devredilmektedir. Eğer yeni karta devir işlemi yapılmadan önce bu karta Sözünüze Bonus taahhüdü yapılmışsa eski kart kapatılmamaktadır. Taahhüdün devam ettiği kartın kaybolması veya çalınması durumunda kart otomatik olarak yenilenmektedir.
• Sadece aynı gün verilmiş taahhütler iptal edilebilir. Asıl Kart ve Ek Kart birbirlerinden bağımsız olarak taahhütte bulunacaktır ve taahhütlerine bağlı harcamaları bağımsız olarak yapaacaklardır.Herhangi birinin harcaması diğerinin taahüdüne esas sayılamaz.Asıl Kart, Ek Kart adına Sözünüze Bonus taahhüdü verebilir ancak Ek Kart ,Asıl Kart adına taahhüt veremez.