İnternet Şubesi

EKOkredi A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kampanyası 


Kampanya detayları;

Nasıl A Sınıfı Cihaz alırım diye düşünmeyin. EKOkredi A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kampanyası ile  36 aya kadar uygun faiz oranları ile  ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin..

EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında sahip olacakları %10 indirim ve teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.

EKOkredi  A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredi Kampanyası

·    Vade:  3-36 ay
·    Sigorta: Azalan Bakiyeli Kredi Sigortası
·    Faiz Oranı : 3-24 ay %3.10, 36 ay %3,17
·    Masraf: Binde 5
·    Sertifika: EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında sahip olacakları %10 indirim ve teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.

 

EKOkredi  A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredi Kampanyası

 

EKOkredi A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kampanyası
Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
(Ay)
50.000TL 36 Ay 3,17 % 2.630,63TL 250TL 5.0065% 60.0782 %

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının 0,5%’i oranında kredi tahsis ücreti alınır.  Tablodaki kredi tahsis ücretine 10% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı, tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.   

Hemen başvurmak için tıklayınız.