İnternet Şubesi
SB-EKOkredi Hibrit-kusak

EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası


Kampanya detayları;

Sizde EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası ile geleneksel araçlara göre karbon salınımı  çok daha düşük olan çevre dostu elektrikli ya da hibrit araç sahibi olun 48 ay vadeye kadar uygun faiz oranları ile rahat rahat ödeyin.

Bankamız sürdürülebilir bankacılık alanında yine bir ilki gerçekleştirerek çevreye ve topluma değer sağlayan müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Daha temiz ve çevreye dost elektrikli ve hibrit araçlar için size uygun koşullar sunarak daha sürdürülebilir bir dünya için çevresel ve sosyal açıdan kapsayıcı ve sürdürülebilir yatırımlara katkı sağlamaya devam ediyoruz. 

Elektrikli otomobiller yenilenebilir enerji kaynaklarının korunmasına katkı sağlayan yeni nesil araçlardır. Hem performansı yüksek hem de yakıtlı araçlara göre  aynı mesafeyi daha kısa sürede ve daha az tüketimle gidebilen elektrikli araçlar içten yanmalı motorlu araçlara kıyasla daha dayanıklı, yağ değişimi, bakım gibi işlemleri olmayan ve bütçenizi de koruyan avantajlı yeni nesil araçlardır.

300 TL değerinde elektrik şarj dolumu hediye !

Şekerbank Elektrikli Taşıt Kredisi ile çevre dostu elektrikli ve hibrit otomobillere Sharz.net ile 300 TL değerinde elektrik şarj dolumu hediye! 

Kampanya kapsamında  300 TL değerindeki hediye elektrik şarj dolum hakkı kazanan müşterilerimizin ücretsiz dolum hakkından faydalanabilmeleri için Sharz firması ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.  

300 TL’lik dolum hakkı tek seferde veya farklı seferlerde şarj dolum işlemi yapılarak kullanılabilir. Farklı seferlerde yapılacak dolum işlemlerinden sonra kalan bakiye bilgisi Sharz uygulaması profil alanından takip edilebilecektir. 

Şekerbank T.A.Ş ve EVS A.Ş firması kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası 

·   Vade:  3-48 ay
·   Sigorta: Azalan Bakiyeli Kredi Sigortası
·   Faiz Oranı: 3-48 ay %3.33
·   Masraf: Binde 5  
·   Serfitika: EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında sahip olacakları %10 indirim ve teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.

 
EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası
Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı  Aylık Taksit Tutarı Kredi tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
(Ay)
100.000 TL 48 Ay 3.33 % 4.836,91TL 500 TL 5.3088 % 63.7056 %


Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 48 ay olup maksimum kredi vadesi araç kasko değerine göre değişmektedir. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının 0,5%’i oranında kredi tahsis ücreti alınır.  Tablodaki kredi tahsis ücretine 10% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı, tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.   

Hemen başvurmak için tıklayınız.