İnternet Şubesi
 

KAZANDIRAN EMEKLİ PAKETİ


Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan müşterilerimiz 2.100 TL’ye varan nakit hediye kazanıyor. 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…
 
450 TL’ye varan ana promosyon tutarına ek olarak iki adet otomatik ödeme talimatına ilave 150 TL, Emekli tanıdıklarını Şekerbank’a yönlendiren müşterilerimize, yönlendirdikleri emekli başına 150 TL olmak üzere 10 emekli yönlendirimine kadar toplamda 1 500 TL kazanma imkanı.
Kredi kartı alacak müşterilerimizden ilk yıl aidat ücreti almıyoruz.
31.03.2020 tarihine kadar kredi kartından yapılan toplam 500-TL market alışverişine 100 TL bonus imkanı.
Kredi kartı sahibi olan müşterilere ilk 1 yıl ücretsiz kiralık kasa kullanımı.
% 0,90 faiz oranından başlayan dosya masrafsız kredi kullanarak kredi taksit ödemelerinizi maaşınızı aldığınız güne göre ayarlayabilirsiniz.
Mevduat ürünlerimizden emeklilerimize özel cazip faiz oranlarından faydalanma imkanı.
Şekerbank İnternet Şubesi, Şeker Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştireceğiniz Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz.
SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır.
Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.
Bankamızdaki tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti alırsınız.
Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde her zaman öncelikli sıra alırsınız.
Size özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerin için destek alabilirsiniz.
Sağlık sorunları nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye'nin birçok ilinde verdiğimiz bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm şubelerimize ve 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz.

Kazandıran Emekli Paketi’nden Faydalanma Koşulları:


• Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacak, bu tutar SGK tarafından bankayla paylaşılacaktır. Bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 1.000 TL ye (1.000 TL hariç) kadar olması halinde 300 TL, 1.000 - 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olması halinde 375 TL, 2.000 TL’nin üzerinde olması halinde 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.
• Müşterinin emekli maaşını ilk kez bankamız aracılığıyla almış olması ve en az 2 adet  ödemesi gerçekleşen otomatik ödeme talimatı olması durumunda, belirtilen promosyon tutarlarına ek 150 TL promosyon, otomatik ödemelerin gerçekleştiği aydan sonraki ay içinde ödenecektir.
• Maaşını bankamıza taşıyan emekli müşteriler kampanya kapsamında sunulan avantajların tamamından aynı ayda faydalanabilecek.
• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• 500 TL alışverişe 100 TL bonus fırsatından bir müşteri 1 kez faydalanabilir.
• Kredi kartı alan müşteriler küçük boy kiralık kasalardan kira ücreti ödemeden faydalanabilir.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Şekerbank’a emekli yönlendirme işleminde, yönlendirilen emekli başına 150 TL ek promosyon ödenmekte olup, bir kişi yönlendirme kampanyasından en fazla 1.500 TL promosyon alabilir.
• Kampanya 31.03.2020 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.