İnternet Şubesi
emklikus190820

KAZANDIRAN EMEKLİ PAKETİ


Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan müşterilerimiz 1.250 TL’ye varan nakit hediye kazanıyor. 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…

750 TL’ye varan ana promosyon tutarına ek olarak iki adet otomatik ödeme talimatına ilave 150 TL, Emekli tanıdıklarını Şekerbank’a yönlendiren müşterilerimize  yönlendirdikleri emekli başına 150 TL, Kredi kartı ile yapılan 1.000-TL alışverişe 200 –TL Bonus olmak üzere toplamda 1.250 TL kazanma imkanı.

Kredi kartı alacak müşterilerimizden ilk yıl aidat ücreti almıyoruz.

Avantajlı faiz oranlarıyla dosya masrafsız kredi kullanarak kredi taksit ödemelerinizi maaşınızı aldığınız güne göre ayarlayabilirsiniz
Şekerbank İnternet Şubesi, Şeker Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştireceğiniz Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz.
SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır.

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde her zaman öncelikli sıra alırsınız.

Size özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerin için destek alabilirsiniz.

 
Kazandıran Emekli Paketi’nden Faydalanma Koşulları:


• Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacak, bu tutar SGK tarafından bankayla paylaşılacaktır. Bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 1.500 TL ye (1.500 TL hariç) kadar olması halinde 500 TL, 1.500 - 2.500 TL (2.500 TL hariç) arasında olması halinde 625 TL, 2.500 TL’nin üzerinde olması halinde 750 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.
• Müşterinin emekli maaşını ilk kez bankamız aracılığıyla almış olması ve en az 2 adet  ödemesi gerçekleşen otomatik ödeme talimatı olması durumunda, belirtilen promosyon tutarlarına ek 150 TL promosyon, otomatik ödemelerin gerçekleştiği aydan sonraki ay içinde ödenecektir.
• Maaşını bankamıza taşıyan emekli müşteriler kampanya kapsamında sunulan avantajların tamamından aynı ayda faydalanabilecek.
• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• 1.000 TL alışverişe 200 TL bonus fırsatından bir müşteri 1 kez faydalanabilir.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Şekerbank’a emekli yönlendirme işleminde, yönlendirilen emekli başına 150 TL ek promosyon ödenmekte olup, bir kişi yönlendirme kampanyasından en fazla 1.500 TL promosyon alabilir.
• Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.