İnternet Şubesi

Artan Taksitli Kredi 

 
Kredi geri ödemelerimi nasıl öderim diye düşünüyorsanız Artan Taksitli Kredi seçeneğimiz ile yanınızdayız. Kredi taksitinizi %20 daha az ödemenize imkan sunan bu ürünümüz ile 36 aya kadar uygun faiz oranı ve taksit erteleme seçeneği ile ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin..

•Taksit tutarını her yıl sonraki yılın taksitlerinden %20 daha ödemesine imkan sunan ödeme planı seçeneği
•36 aya varan vade seçenekleri
 

Kredinize şimdi başvurun Şubelerimiz sizi arasın...

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Artan Taksitli Kredi 
Kredi Tutarı

Kredi Vadesi
(Ay)

Aylık Faiz Oranı

İlk 12 ay Aylık Taksit Tutarı  İkinci Yıl Aylık Taksit Tutarı Üçüncü Yıl Aylık Taksit Tutarı Kredi tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı 
50.000 TL 36 Ay %1,69 1,672.07 TL 2,006.49 TL
2,407.78 TL 250 TL %2,2713 %27,2557

 

 

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının 0,5%’i oranında kredi tahsis ücreti alınır.  Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Yıllık toplam maliyet oranına kredi taksitlerinin toplamı ve vergi dahil kredi tahsis ücreti dahildir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.  

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Faiz ve ücret bilgilerini görmek için tıklayınız.