Kiram Hizmet Paketi

İster kiracı olun ister ev sahibi… Birbirinden değerli Şekerbank Kiram Hizmet Paketi avantajlarını kaçırmayın!


Kiram Hizmet Paketi’nin içinde neler mi var? Neler yok ki?


Ev Sahibi iseniz;

Kira gelirleriniz için şubemize uğrayıp hesap açtırdığınız takdirde,
  • Ücretsiz internet ve telefon bankacılığı hizmetlerine ek olarak kira gelirleriniz için açtırdığınız hesaplardan hesap işletim ücreti almıyoruz.
  • Değerli eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz kiralık kasa başvurularınızda % 50 oranında indirim fırsatı sunuyoruz.


Kiracı iseniz,

Kira ödemeleriniz için Bankamız’a düzenli ödeme talimatı verdiğinizde hem ödemelerinizi takip etme sıkıntısından kurtulabilir, hem de birbirinden özel avantajların hepsine sadece 1 talimat ile sahip olabilirsiniz!

Şekerbank Kiram Hizmet Paketi ile;
  • Ücretsiz internet ve telefon bankacılığı hizmetlerine ek olarak kira gelirleriniz için açtırdığınız hesaplardan hesap işletim ücreti almıyoruz..
  • Hesabınızda para olmasa bile, adınıza açılacak Kredili Mevduat Hesabı ile düzenli olarak kira ödemelerinizi sizin adınıza biz gerçekleştiririz.
  • Değerli eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz kiralık kasa başvurularınızda % 50 oranında indirim fırsatı sunuyoruz.
İster kiracı olun ister ev sahibi; size özel avantajlar bu paketin içinde!

Şekerbank Kiram Hizmet Paketi’ne başvurmak için en yakın Şekerbank şubesine gidebilir, düzenli ödeme talimatınızı yine şubemizden ya da internet/telefon bankacılığımız aracılığıyla verebilirsiniz.

Kira ödemelerinin banka veya posta idarelerince düzenlenen belgelerle tevsikine ilişkin Tebliğ için tıklayınız