ÖDEMELER 


Ödemeler-Fatura Ödeme


Aidat Ödemeleri
Diğer Ödemeler
Doğalgaz Ödemeleri

Elektrik
Gsm 
Jeotermal Enerji 
Su 
Telekomünikasyon  Yukarıda yer alan faturalarınızın anlık durumunu sorgulayarak borç bilgilerinizi görüntüleyebilir, hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilir, isterseniz vadesiz TL hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Fatura bilgisini görmek istediğiniz kurum ve ilgili abone numaranızı yazıp "sorgula" butonuna basınız. Borcunuz yok ise, borcunuzun bulunmadığına dair bir yazı çıkacaktır. Borcunuz var ise, gelen ekranda ödemenizin yapılabileceği vadesiz TL hesaplarınızı, bakiye bilgilerinizi ve tahsil edilmemiş fatura ve borç bilgilerinizi görebilirsiniz. "tamam" butonuna bastıktan sonra gelen ekranda "çok kullandıklarıma ekle" seçeneğini işaretleyip "kayıt adı" alanında bu abone numarasına isim verebilirsiniz. Böylelikle tekrar bu abone numarasına bağlı fatura ödemesi yapmak istediğinizde bilgilerinizi yazmaya gerek kalmadan girişteki hızlı ödeme seçeneğini kullanarak fatura ve borç bilgilerinizi hızlıca sorgulayabilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. "Onayla" butonuna basarak ödeme talimatı verebilir, "düzelt" butonuna basarak sorgulama sayfasına geri dönebilirsiniz.

Fatura Ödeme sayfasında "hızlı ödeme" seçeneğine tıkladığınızda açılan ekranda daha önce ödeme sırasında "çok kullandıklarıma ekle" seçeneği ile eklediğiniz fatura kayıtlarınıza ait bilgileri (Kayıt Adı, Kurum, Abone No) görüntüleyebilir, dilerseniz sağ taraftaki "sil" seçeneği ile bu kaydı silebilirsiniz. "Tamam" butonuna basarak abone bilgilerinizi tekrar yazmadan direkt borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Ödemeler-Fatura Ödeme Talimatı


Aidat Ödemeleri
Diğer Ödemeler
Doğalgaz Ödemeleri

Elektrik
Gsm 
Jeotermal Enerji 
Su 
Telekomünikasyon  Yukarıda yer alan faturalarınızın düzenli olarak ödenmesi için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

"Yeni talimat" butonuna bastıktan sonra gelen ekranda ödemenizin yapılacağı Vadesiz TL hesabınızı seçip abone bilgilerinizi giriniz. Gelen ekranda girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu son kez kontrol edip "onayla" butonuna basarak işleminizi tamamlayabilir ya da "düzelt" butonuna basarak girdiğiniz bilgileri düzeltebilirsiniz. "Onayla" butonuna bastıktan sonra işleminizin sonucunu görebilirsiniz. "Tamam" butonuna basarak ana menüye dönerseniz gelen ekranda gözüken "yeni talimat" seçeneğiyle yeni bir otomatik ödeme talimatı verebilir, "talimat detayı" seçeneğiyle talimat bilgilerinizi görüntüleyebilir, "talimatı iptal et" seçeneğiyle verdiğiniz otomatik ödeme talimatını iptal edebilir, "ödenmiş faturalar" seçeneğiyle ödemesi yapılmış faturalarınızı görüntüleyebilir, "ödenmemiş faturalar" seçeneğiyle ödemesi yapılmamış faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Verdiğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınızın gerçekleştirilebilmesi için, faturanın son ödeme gününde seçtiğiniz vadesiz TL hesabınızda yeterli miktarda bakiye olması gerekmektedir.


ADANA TİCARET ODASI

Online Ödeme;


Adana Ticaret Odası aidat ödemeleri için Ticaret Sicil Numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Ticaret sicil numaranız sola dayalı olarak ilgili boşluğa yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz ticaret sicil numaranıza ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Adana Ticaret Odası aidat ödemeleri için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Ticaret Sicil Numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Ticaret sicil numaranız sola dayalı olarak ilgili boşluğa yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesap bakiyenin yeterli olması gereklidir.

ADANA SU-ASKİ

Online Ödeme;


Adana Su - Aski faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Adana Su - Aski faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Adana Su - Aski faturanıza ait Abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, , sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Adana Su - Aski fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.

Adana Su - Aski faturası için, her ayın 5'ine kadar verilen talimatlar geçerlidir. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


AESAŞ

Online Ödeme;


Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. AESAŞ abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. AESAŞ ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Sözleşme numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. AESAŞ sözleşme numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sözleşme numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.


Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. AESAŞ abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. AESAŞ ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşme numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. AESAŞ sözleşme numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sözleşme numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.

Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


AFYON JEOTERMAL - AFJET

Online Ödeme;


Afjet abone numaranız 5 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 5 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 5 karaktere tamamlanmaktadır. Afjet fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Afjet faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Afjet abone numaranız 5 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 5 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 5 karaktere tamamlanmaktadır.

Afjet ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.ADAPAZARI GAZ-AGDAŞ

Online Ödeme;


Adapazarı Gaz - Agdaş faturanıza ait Abone kodunuz, fatura üzerindeki "Abone kodu" isimli bölümde yer almaktadır. Abone kodunuz 15 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone kodunuza ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Adapazarı Gaz - Agdaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.


Fatura Ödeme Talimatı;

Adapazarı Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Adapazarı Gaz - Agdaş faturanıza ait Abone kodunuz, fatura üzerindeki "Abone kodu" isimli bölümde yer almakta ve 15 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır.

Adapazarı Gaz - Agdaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.
Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.


AKDENİZ EDAŞ

Online Ödeme;


Akdeniz Edaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Akdeniz Edaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Akdeniz Edaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Akdeniz Edaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Akdeniz Edaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akdeniz Edaş otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Akdeniz Edaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Akdeniz Edaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Akdeniz Edaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Akdeniz Edaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Akdeniz Edaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

AKEDAŞ

Online Ödeme;


İşletme kodu 15 karakterden oluşmaktadır. Akedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına, bağlı bulunduğunuz Akedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (123.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmadır. Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Akedaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akedaş faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir.

İşletme kodu 15 karakterden oluşmaktadır. Akedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına, bağlı bulunduğunuz Akedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (123.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmadır. Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Akedaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

AKMERCAN BATIKAR

Online Ödeme;


Akmercan Batıkar ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan batıkar fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akmercan Batıkar ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan batıkar fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Akmercan batıkar faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

AKMERCAN DELTA

Online Ödeme;


Akmercan Delta ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan delta fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akmercan Delta ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan delta fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Akmercan delta faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

AKMERCAN GAZ

Online Ödeme;


Akmercan Gaz ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan gaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akmercan Gaz ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan gaz fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Akmercan gaz faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

AKMERCAN GEPA

Online Ödeme;


Akmercan Gepa ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan gepa fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Akmercan Gepa ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Akmercan gepa fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Akmercan gepa faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

AKSA DOĞALGAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Aksa Doğalgaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Aksa Doğalgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Aksa Doğalgaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Aksa Doğalgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

AKSA ELEKTRİK

Online Ödeme;


Aksa Elektrik tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Aksa Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz Tesisat numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aksa Elektrik faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldığınız ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir.

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Aksa Elektrik ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

AKSARAY GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Aksaray Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Aksaray Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aksaray Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Aksaray Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Aksaray Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

AKSARAY SU

Online Ödeme;


Aksaray Su abone numaranız 6 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aksaray Su abone numaranız 6 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Adres Kodu bölümüne, faturanız üzerinde yer alan adres kodunun ilk rakamını yazmanız gerekmektedir. Aksaray Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlk fatura döneminde, faturanızın ödenip ödenmediğini takip etmeniz gerekmektedir.

AYDEM ELEKTRİK

Online Ödeme;


Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz tesisat numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Aydem Elektrik faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.
 

ANKARA SU-ASKİ

Online Ödeme;


Aski abone numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 7 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 7 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aski abone numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 7 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 7 karaktere tamamlanmaktadır. Adres Kodu bölümüne, faturanız üzerinde yer alan adres kodunun ilk rakamını yazmanız gerekmektedir. Ankara Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlk fatura döneminde, faturanızın ödenip ödenmediğini takip etmeniz gerekmektedir.

ANTALYA SU - ASAT

Online Ödeme;


Antalya Su - Asat faturanıza ait abone numarası, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almaktadır. Abone numaranız 9 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 9 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 9 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaranıza ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Antalya Su - Asat faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Antalya Su - Asat faturanıza ait abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 9 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 9 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 9 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ANTALYA OLİMPOS GAZ

Online Ödeme;


Antalya Olimpos Gaz faturanıza ait Abone kodunuz, fatura üzerindeki "Abone kodu" isimli bölümde yer almaktadır. Abone kodunuz 15 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz A123456-7890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Antalya Olimpos Gaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Antalya Olimpos Gaz faturanıza ait Abone kodunuz, fatura üzerindeki "Abone kodu" isimli bölümde yer almakta ve 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Abone kodunuz A123456-7890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Antalya Olimpos Gaz fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ARMADAŞ ARSAN MARAŞ DOĞALGAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Armadaş Arsan Maraş Doğalgaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Armadaş Arsan Maraş Doğalgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Armadaş Arsan Maraş Doğalgaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Armadaş Arsan Maraş Doğalgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


ARMAGAZ

Online Ödeme;


Sözleşme ve Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone ve sözleşme numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone ve sözleşme numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Armagaz Gaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Armagaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Sözleşme ve Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone ve sözleşme numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone ve sözleşme numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Armagaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

AVEA

Online Ödeme;


Avea telefon numaranız, başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Avea telefon numaranız 0555 XXX XX XX ise, 555XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Avea fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Avea telefon numaranız başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Avea telefon numaranız 0555 XXX XX XX ise, 555XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Avea fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.

Avea faturası için son ödeme tarihinden 3 iş gün önce girilen talimatlar, ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

AYDIN GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Aydın Gaz abone numaranız B100406-1004 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Aydın Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aydın Gaz faturanız, talimat girişinin yapıldığı tarihten itibaren otomatik olarak ödenmektedir. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Aydın Gaz abone numaranız B100406-1004 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Aydın Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

AYDIN SU

Online Ödeme;


Aydın Su abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Aydın Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aydın Su abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Aydın Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

BABAESKİ BELEDİYESİ –SU

Online Ödeme;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Babaeski Belediyesi- Su abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Babaeski Belediyesi- Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Babaeski Belediyesi- Su abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Babaeski Belediyesi- Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

BALIKESİR GAZ (BALGAZ)

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Balıkesir Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Balıkesir Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Balıkesir Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

BASKİ (BALIKESİR SU)

Online Ödeme;

Abone numaranız 9 karakterden oluşmaktadır. BASKİ (Balıkesir Su) abone numaranız 012345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 9 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 9 karaktere tamamlanmaktadır. BASKİ (Balıkesir Su) ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 9 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 012345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 9 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 9 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. BASKİ (Balıkesir Su) ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

BASKİ (Balıkesir Su) faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


BİGA SU

Online Ödeme;

Biga Su abone numarası 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Biga su faturası ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Biga Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Biga Su fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


BİSEN ELEKTRİK

Online Ödeme;

Bisen Elektrik ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 1234567890123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Bisen Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Bisen Elektrik ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 1234567890123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Bisen Elektrik fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Bisen Elektrik faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.


BOLU SU

Online Ödeme;


Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Bolu Su abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Bolu Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Bolu Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

CLK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK

Online Ödeme;


Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. İşletme numaranız belli değil ise 00000000212 şeklinde sola dayalı olarak girilmelidir. Ödeme yapılmak istenilen kurum CLK Boğaziçi Elektrik olarak seçilmelidir.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır. Otomatik ödeme talimatı verilmek istenilen kurum CLK Boğaziçi Elektrik olarak seçilmelidir.

BAŞKENT EDAŞ

Online Ödeme;

Sözleşme hesap numarası 12 karakterden oluşmaktadır. Sözleşme hesap numarası 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.

Başkent Edaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Sözleşme hesap numarası 12 karakterden oluşmaktadır. Sözleşme hesap numarası 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.

Talimat giriş sırasında Abone Adı ve Soyadı bilgilerini de yazmanız gerekmektedir. Başkent Edaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Başkent Edaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

BURSA GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Bursa Gaz abone numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Bursa Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Bursa Gaz faturanız, talimatın verildiği gün* otomatik olarak ödenmektedir. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Bursa Gaz abone numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Bursa Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapilabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

*Faturanın son ödeme tarihinde saat 19:00'dan önce verilmiş olan talimatlar, ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Faturanın son ödeme tarihinde saat 19.00'dan sonra verilmiş olan talimatlar ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.


BURSA SU

Online Ödeme;


Bursa Su abone numaranız en fazla 8 karakterden oluşmaktadır. Bursa Su abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Bursa Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Bursa Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Bursa Su ödemeniz esnasında Bursa Su abone numarası kısmına abone numaranız eksiksiz yazmanız gerekmektedir. Abone numaranız en fazla 8 karakterden oluşmaktadır. Bursa Su abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Bursa Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

COREN ELEKTRİK

Online Ödeme;

Abone numaranız 14 karakterden oluşmaktadır. Coren Elektrik abone numaranız 01234567890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Coren Elektrik ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Abone numaranız 14 karakterden oluşmaktadır. Coren Elektrik abone numaranız 01234567890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Coren Elektrik ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

ÇALIK YEPAŞ

Online Ödeme;

Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. İşletme numarası 15 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, işletme numaranız 123.12.12.12.12 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Çalık Yepaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. İşletme numarası 15 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, işletme numaranız 123.12.12.12.12 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

Çalık Yepaş faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldığınız ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir. Çalık Yepaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

ÇANAKKALE GAZ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Çanakkale Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Çanakkale Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Çanakkale Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


ÇANKIRI SU

Online Ödeme;

Çankırı Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Çankırı Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Çankırı Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Çankırı Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ÇEDAŞ

Online Ödeme;

Çedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Çedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Çedaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Çedaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Çedaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Çedaş otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Çedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Çedaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Çedaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Çedaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Çedaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.


ÇORLU GAZ-ÇORDAŞ

Online Ödeme;

Abone referans numarası, fatura üzerindeki "Abone referans no" isimli bölümde bulunmaktadır. Sözleşme ve Abone Referans numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone referans ve sözleşme numaranız 0123456789,0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone referans ve sözleşme numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Çordaş faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone referans numarası, fatura üzerindeki "Abone referans no" isimli bölümde bulunmaktadır. Sözleşme ve Abone Referans numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone referans ve sözleşme numaranız 0123456789,0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone referans ve sözleşme numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


ÇORUH ELEKTRİK-EDAŞ

Online Ödeme;

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Edaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Edaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

ÇORUMGAZ

Online Ödeme;

Abone numaranız 30 karakterden oluşmaktadır. Çorumgaz abone numaranız A100148-18 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 30 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 30 karaktere tamamlanmaktadır. Çorumgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Çorumgaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 30 karakterden oluşmaktadır. Çorumgaz abone numaranız A100148-18 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 30 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 30 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Çorumgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

ELEKTRA ENERJİ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Elektra Enerji ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Elektra Enerji ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen talimat aynı gün içerisinde geçerli olup, ilk ödemenin takip edilmesi gerekmektedir.
Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

DIGITURK

Online Ödeme;


Digiturk ödemeniz esnasında Digiturk abone numarası kısmına, 10 haneli üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. Digiturk ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Digiturk faturanız, talimatın verildiği gün* otomatik olarak ödenmektedir. Talimat girişiniz esnasında Digiturk abone numarası kısmına, 10 haneli Digiturk üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. Digiturk ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışıdadır.


*Faturanın son ödeme tarihinde saat 19.00'dan önce verilmiş olan talimatlar, ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Faturanın son ödeme tarihinde saat 19.00'dan sonra verilmiş olan talimatlar ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

DENİZLİ KENTGAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Denizli Kentgaz abone numaranız 012345678912 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Denizli Kentgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Denizli Kentgaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Denizli Kentgaz abone numaranız 012345678912 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Denizli Kentgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

DİCLE EPSAŞ

Online Ödeme;


Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz tesisat numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Dicle Epsaş faturası tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Dicle Epsaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

DİYARBAKIR GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Diyarbakır Gaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Diyarbakır Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Diyarbakır Gaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Dİyarbakır Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

D-SMART

Online Ödeme;


D-Smart ödemeniz esnasında D-Smart abone numarası kısmına, 18 haneli üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. Abone numaranız 000000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 18 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 18 karaktere tamamlanmaktadır. D-Smart ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

D-Smart faturanız, talimatın verildiği gün* otomatik olarak ödenmektedir. Talimat girişiniz esnasında D-Smart abone numarası kısmına, 18 haneli D-Smart üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. Abone numaranız 18 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 18 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 18 karaktere tamamlanmaktadır. D-Smart ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

*Faturanın son ödeme tarihinde saat 18.00'dan önce verilmiş olan talimatlar, ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Faturanın son ödeme tarihinde saat 18.00'dan sonra verilmiş olan talimatlar ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

ORİS TELEKOM - ALFA İLETİŞİM

Online Ödeme;


Oris Telekom ödemeniz esnasında Oris Telekom abone numarası kısmına, 15 haneli abone numarasını yazmanız gerekmektedir. Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Oris Telekom abone numaranız 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Abone numarası 850 ile başlamalıdır. Oris Telekom ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Oris Telekom abone numaranız 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Oris Telekom ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


DÜZCE EREĞLİ GAZ-DERGAZ

Online Ödeme;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Dergaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Düzce Ereğli Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Düzce Ereğli Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

DÜZCE SU

Online Ödeme;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 7 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 7 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Düzce Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 7 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 7 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 7 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

EREĞLİ SU

Online Ödeme;


Ereğli Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ereğli Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Ereğli Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ereğli Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

ESKİŞEHİR GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Eskişehir Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

ERZURUM SU

Online Ödeme;


Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Erzurum Su abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Erzurum Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Erzurum Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Erzurum Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ESKİŞEHİR SU

Online Ödeme;


Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Eskişehir Su abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Eskişehir Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Eskişehir Su abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

ERZİNCAN GAZ (ERZİNGAZ)

Online Ödeme;


Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Erzincan Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Erzincan gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Erzincan Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Erzincan Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Erzincan gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

FONİVA TELEKOM

Online Ödeme;


Foniva Telekom ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 10 hane olarak yazılmalıdır. Foniva Telekom fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Foniva Telekom ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 10 hane olarak yazılmalıdır. Foniva Telekom fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Foniva Telekom faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

FIRAT EDAŞ

Online Ödeme;


Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Fırat Edaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz tesisat numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Fırat Edaş faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir.

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Fırat Edaş fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

GAZİANTEP SU-GASKİ

Online Ödeme;


Gaski abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Gaski abone numaranız 123456 ise 00123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Gaski faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

GEDİZ EPSAŞ

Online Ödeme;

Gediz EPSAŞ faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Gediz EPSAŞ otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Gediz EPSAŞ işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Gediz EPSAŞ abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Gediz EPSAŞ abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Gediz EPSAŞ fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Gediz EPSAŞ faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

GÜMÜŞHANE SU

Online Ödeme;

Gümüşhane Su faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Gümüşhane Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüşhane Su faturanız, talimatın verildiği gün otomatik olarak ödenmektedir.

BİZFONİK TELEKOM

Online Ödeme;

Bizfonik ödemeniz esnasında Bizfonik abone numarası kısmına, sekiz adet rakam ve bir adet harften oluşan 9 haneli üye numaranızı yazarak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Bizfonik faturanız, talimatın verildiği gün otomatik olarak ödenmektedir. Talimat girişiniz esnasında Bizfonik abone numarası kısmına, sekiz adet rakam ve bir adet harften oluşan 9 haneli üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

İNEGÖLGAZ-İNGAZ

Online Ödeme;

Tesisat numarası, fatura üzerindeki "Tesisat no" isimli bölümde bulunmaktadır. Tesisat numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranızın 123456890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz tesisat numaranıza ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

İngaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Tesisat numarası fatura üzerindeki "Tesisat no" isimli bölümde bulunmaktadır. Tesisat numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranızın 123456890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

İSTANBUL GAZ-İGDAŞ

Online Ödeme;

Tesisat numarası fatura üzerindeki "Tesisat no" isimli bölümde bulunmaktadır. Buradaki numaranın ilk 7 hanesi tesisat no, son 4 hanesi ise daire numarasıdır. Tesisat numarası 7 haneli olarak girilmelidir. Daire numarasının 4 haneden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 4 karaktere tamamlanmaktadır. Eğer faturanız apartman adına geliyor ise daire no kısmına 999 yazmalısınız. İgdaş fatura ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

İgdaş faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Tesisat numarası fatura üzerindeki "Tesisat no" isimli bölümde bulunmaktadır. Buradaki numaranın ilk 7 hanesi tesisat no, son 4 hanesi ise daire numarasidir. Tesisat numarası 7 haneli olarak girilmelidir. Daire numarasinin 4 haneden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 4 karaktere tamamlanmaktadır. Eğer faturanız apartman adına geliyor ise daire no kısmına 999 yazmanız gerekmektedir. İgdaş fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

İSTANBUL SU-İSKİ

Online Ödeme;

İski, abone numarası kısmına İski mukavele numarası yazılmalıdır. 8 karakterden oluşmaktadır. İski mukavele numaranız AB 12345-6 ise 00012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. İski fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Aynı abone numarası ile başka bir bankaya da talimat verilemeyeceğinden, İski faturalarınızın otomatik ödemesi tek bir bankada olmalıdır. İski, abone numarası kısmına İski mukavele numarası yazılmalıdır. 8 karakterden oluşmaktadır. İski mukavele numaranız AB 12345-6 ise 00012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. İski fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

İZMİR SU-İZSU

Online Ödeme;

İzsu abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


İzmir Su-İzsu faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

İZMİT SU

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki Abone no isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


İzmit Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki Abone no isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KARABÜK SU

Online Ödeme;

Karabük Su abone numarası 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678901234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 20 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 20 karaktere tamamlanmaktadır. Karabük su fatura ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Karabük Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678901234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 20 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 20 karaktere tamamlanmaktadır. Karabük Su fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KARACABEY SU

Online Ödeme;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Karacabey Su abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Karacabey Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Karacabey Su abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KARAMAN SU

Online Ödeme;

Karaman Su abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Karaman su faturası ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Karaman Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Karaman Su fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KASTAMONU SU

Online Ödeme;

Kastamonu Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kastamonu Su faturanıza ait Abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızda yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

KARGAZ

Online Ödeme;

Abone numaranız 30 karakterden oluşmaktadır. Kargaz abone numaranız A100148-18 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 30 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 30 karaktere tamamlanmaktadır. Kargaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kargaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 30 karakterden oluşmaktadır. Kargaz abone numaranız A100148-18 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 30 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 30 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Kargaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

KAYSERİ TEDAŞ-KEDAŞ

Online Ödeme;

Kedaş faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Referans numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Referans numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Referans numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.
Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Kayseri Elektrik - Kedaş faturası için saat 19:00'dan sonra verilen talimatlar, iki gün sonra geçerli olmaktadır.

Otomatik ödeme talimatı verilmek istenilen kurum KAYSERİ ELEKTRİK-KEPSAŞ olarak seçilmelidir.

KAYSERİGAZ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız K harfi ile başlar ve 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız K00123456789 şeklinde ise sola dayalı olarak 000123456789 yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak başına sıfır eklenerek 12 karaktere tamamlanır. Kayseri Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kayseri Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız K harfi ile başlar ve 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız K00123456789 şeklinde ise sola dayalı olarak 000123456789 yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda başına sıfır eklenerek 12 karaktere tamamlanır. Kayseri Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


KAYSERİ SU-KASKİ

Online Ödeme;

Kaski faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kayseri Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde ise sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KAYSERİ TEDAŞ-KEDAŞ

Online Ödeme;

Kedaş faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kayseri Tedaş - Kedaş faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Referans numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Referans numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Referans numarasının 8 karakterden az olması durumunda başına sıfır eklenerek 8 karaktere tamamlanmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KEŞAN SU

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Keşan Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

TEK ELEKTRİK-KGM ENERJİ

Online Ödeme;

TEK Elektrik-KGM Enerji ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. TEK Elektrik-KGM Enerji fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

TEK Elektrik-KGM Enerji ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. TEK Elektrik-KGM Enerji fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TEK Elektrik-KGM Enerji faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

KIRIKKALE GAZ

Online Ödeme;

Kırıkkale Gaz faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılmamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kırıkkale Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678-123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Kırıkkale Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KIRKLARELİ SU

Online Ödeme;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Kırklareli Su faturası için saat 19:00’dan sonra verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.


KIRŞEHİR GAZ

Online Ödeme;

Kırşehir Gaz faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılmamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kırşehir Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678-123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KONYA GAZ (GAZNET)

Online Ödeme;

Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Konya Gaz abone numaranız 012345678912 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Konya Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Konya Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Konya Gaz abone numaranız 012345678912 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Konya Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KONYA EREĞLİ GAZ (NETGAZ)

Online Ödeme;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Konya Ereğli Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Konya Ereğli Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Konya Ereğli Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Konya Ereğli Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Konya Ereğli Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KONYA SU (KOSKİ)

Online Ödeme;

Konya Su abone numarası 6 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Konya su faturası ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Konya Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 6 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 123456şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Konya Su fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

KUŞADASI SU

Online Ödeme;

Sicil ve abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait sicil ve abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sicil ve abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Kuşadası Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz sicil ve abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Sicil ve abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait sicil ve abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sicil ve abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Kuşadası Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


LÜLEBURGAZ SU

Online Ödeme;

Lüleburgaz Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Lüleburgaz su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Lüleburgaz Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Lüleburgaz su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Lüleburgaz su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.


MANİSA SU

Online Ödeme;

Manisa Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 7 hane olarak yazılmalıdır. Manisa su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Manisa Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 7 hane olarak yazılmalıdır. Manisa su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Manisa su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.


MARMARİS SU-MARİÇ BELBİR

Online Ödeme;

Beyan numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Beyan numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Beyan numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz beyan numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Marmaris Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Beyan numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Beyan numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Beyan numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.


MEDAŞ ELEKTRİK

Online Ödeme;

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Örneğin, tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Medaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz tesisat numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Medaş faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir.

Tesisat numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Tesisat numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tesisat numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Medaş fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

MİLLENİCOM TELEKOM - DOPİNG ADSL

Online Ödeme;

Millenicom Telekom - Doping Adsl ödemelerinde abone numaraları dikkate alınacak olup, abone numarası kısmına abone numarası 10 hane olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Millenicom Telekom - Doping Adsl ödemelerinde abone numaraları dikkate alınacak olup, abone numarası kısmına abone numarası 10 hane olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

MALATYA SU

Online Ödeme;

Malatya Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Malatya Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Malatya Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Malatya Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

MUĞLA SU

Online Ödeme;

Muğla Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Muğla Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Muğla Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Muğla Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

NEVŞEHİR BELEDİYESİ SU

Online Ödeme;

Abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Nevşehir Belediyesi Su ödemelerinizi hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numarası 8 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarası 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Nevşehir Belediyesi Su ödemelerinizi hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Nevşehir Belediyesi Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

NEVŞEHİR GAZ (KAPADOKYA GAZ)

Online Ödeme;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Nevşehir Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Nevşehir Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Nevşehir Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Nevşehir Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Nevşehir Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

NİĞDE GAZ (KAPADOKYA GAZ)

Online Ödeme;

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Niğde Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Niğde Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Niğde Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Niğde Gaz abone numaranız A123456-7 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Niğde Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

NİĞDE SU

Online Ödeme;

Niğde Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Niğde Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Niğde Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Niğde Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ORDU SU

Online Ödeme;

Ordu Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 5 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00000012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 5 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 5 karaktere tamamlanmaktadır. Ordu Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Ordu Su faturanıza ait Abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 5 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 00000012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 5 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 5 karaktere tamamlanmaktadır. Ordu Su fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

OSMANİYE SU

Online Ödeme;

Osmaniye Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Osmaniye Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz..

Fatura Ödeme Talimatı;

Osmaniye Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Osmaniye Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

OSMANGAZİ ELEKTRİK PERAKENDE

Online Ödeme;

Osmangazi Elektrik Perakende ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Osmangazi Elektrik Perakende işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Osmangazi Elektrik Perakende abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Osmangazi Elektrik Perakende abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Osmangazi Elektrik Perakende fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Osmangazi Elektrik Perakende otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Osmangazi Elektrik Perakende işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Osmangazi Elektrik Perakende abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Osmangazi Elektrik Perakende abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Osmangazi Elektrik Perakende fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Osmangazi Elektrik Perakende faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

OVAGAZ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranızın 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ovagaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Ovagaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranızın 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ovagaz Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

PALGAZ

Online Ödeme;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Palgaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Palgaz fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

PALENGAZ

Online Ödeme;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Palengaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Palengaz fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.

PRONET

Online Ödeme;

Pronet abone numarası 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678901234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Pronet faturası ödemenizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Pronet faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 12345678901234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Pronet fatura ödemenizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

SÜRMELİ GAZ

Online Ödeme;


Sürmeli Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız B100406-1004 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sürmeli Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız şeklinde ise sola dayalı olarak B100406-1004 yazılmalıdır. Sürmeli Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

SAMSUN GAZ-SAMGAZ

Online Ödeme;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Samsun Gaz fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Samsun Gaz-Samgaz faturanıza ait Abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 12 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Samsun Gaz-Samgaz fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

SAMSUN SU-SASKİ

Online Ödeme;


Samsun Su abone numaranız 13 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 13 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 13 karaktere tamamlanmaktadır. Kırıkkale Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Samsun Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Samsun Su abone numaranız 13 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 1234567890123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 13 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 13 karaktere tamamlanmaktadır.

Samsun Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

SAKARYA-SASKİ SU

Online Ödeme;


SAKARYA-SASKİ Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 6 hane olarak yazılmalıdır. SAKARYA-SASKİ Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

SAKARYA-SASKİ Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 6 hane olarak yazılmalıdır. SAKARYA-SASKİ Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

SAKARYA-SASKİ Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

SELÇUK GAZ

Online Ödeme;


Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Selçuk Gaz abone numaranız 12345678-123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Selçuk Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Selçuk Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Selçuk Gaz abone numaranız 12345678-123 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Selçuk Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

SEPAŞ

Online Ödeme;


Sepaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Sepaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Sepaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sepaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Sepaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Sepaş otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Sepaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sepaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Sepaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Sepaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Sepaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

SİBADAŞ

Online Ödeme;


Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. SİBADAŞ abone numaranız 0000123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 10 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. SİBADAŞ ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

SİBADAŞ faturanız, talimat girişinin yapıldığı tarihten itibaren otomatik olarak ödenmektedir. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. SİBADAŞ abone numaranız 0000123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 10 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. SİBADAŞ ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

D-SMART NET (Smile Adsl)

Online Ödeme;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00000000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 20 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 20 karaktere tamamlanmaktadır. D-Smart Net (Smile Adsl) ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

D-Smart Net (Smile Adsl) faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 20 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00000000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 20 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 20 karaktere tamamlanmaktadır. D-Smart Net (Smile Adsl) fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ŞUSKİ (ŞANLIURFA) SU

Online Ödeme;


ŞUSKİ(Şanlıurfa) Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Şuski (Şanlıurfa) Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

ŞUSKİ(Şanlıurfa) Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Şuski (Şanlıurfa) Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.


SUNGURLU SU

Online Ödeme;


Sungurlu Su, faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Sungurlu Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Sungurlu Su faturanız için, abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Sungurlu Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.


TEDAŞ ONLINE

Online Ödeme;


Tedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Tedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Tedaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tedaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Tedaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tedaş otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Tedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tedaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tedaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Tedaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Tedaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

TREDAŞ ONLINE

Online Ödeme;


Tredaş ödemeniz esnasında işletme numarası faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Tredaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tredaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Tredaş fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tredaş ödemeniz esnasında işletme numarası faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır. Tredaş abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Tredaş abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Tredaş fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Tredaş faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

SUPERONLINE

Superonline ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Superonline fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Superonline ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Superonline fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Superonline faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

TOKAT AMASYA GAZ (TAMDAŞ)

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Tokat Amasya Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tokat Amasya Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Tokat Amasya Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

TOKAT ERBAA SU

Online Ödeme;

Tokat Erbaa Su faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tokat Erbaa Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır. Tokat Erbaa Su faturanıza ait Abone kodunuz, fatura üzerindeki "Abone kodu" isimli bölümde yer almakta ve 15 karakterden oluşmaktadır. Abone kodunuz 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Tokat Erbaa Su fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.

TOKAT NİKSAR SU

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Tokat Niksar Su ödemelerınızı hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tokat Niksar Su faturanıza ait abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 000000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Tokat Niksar Su fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TOROS ELEKTRİK

Online Ödeme;

Toros Elektrik işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) şeklinde sola dayalı olarak yazılmadır.Toros Elektrik abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Toros Elektrik abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Toros Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Toros Elektrik otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Toros Elektrik işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Toros Elektrik abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Toros Elektrik abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Toros Elektrik fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Toros Elektrik faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

TOROS GAZ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranızın 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Torosgaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Torosgaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numaranız Abone numaranız 15 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456789012345 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranızın 15 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 15 karaktere tamamlanmaktadır. Toros Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

TRABZON SU

Online Ödeme;

Trabzon Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Trabzon Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Trabzon Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Trabzon Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TTM İletişim

Online Ödeme;

TTM İletişim ödemeniz esnasında TTM İletişim abone numarası kısmına, 12 haneli üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. TTM İletişim ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

TTM İletişim faturanız, talimatın verildiği gün otomatik olarak ödenmektedir. Talimat girişiniz esnasında TTM İletişim abone numarası kısmına, 12 haneli TTM İletişim üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. TTM İletişim ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

TTM Telekomünikasyon

Online Ödeme;

TTM Telekomünikasyon ödemeniz esnasında TTM Telekomünikasyon abone numarası kısmına, 12 haneli üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. TTM Telekomünikasyon ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

TTM Telekomünikasyon faturanız, talimatın verildiği gün otomatik olarak ödenmektedir. Talimat girişiniz esnasında TTM Telekomünikasyon abone numarası kısmına, 12 haneli TTM Telekomünikasyon üye numaranızı yazmanız gerekmektedir. TTM Telekomünikasyon ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

TTNET

Online Ödeme;

TTNET ile TTNET Mobil faturalarınız tek bir faturada ise, TTNET Mobil adımından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET ödemelerinde hesap numaraları dikkate alınacaktır. Hesap numarası, TTNET aboneliğiniz esnasında size tahsis edilen ve faturanızın sağ en üst köşesinde yer alan, 10 haneli numaradır. Hesap numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TTNET ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

TTNET ile TTNET Mobil faturalarınız tek bir faturada ise, TTNET Mobil adımından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET ödeme talimatlarında hesap numaraları dikkate alınacaktır. Hesap numarası, TTNET aboneliğiniz esnasında size tahsis edilen ve faturanızın sağ en üst köşesinde yer alan, 10 haneli numaradır. Hesap numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TTNET talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlk fatura döneminde, faturanızın ödenip ödenmediğini takip etmeniz gerekmektedir.

TTNET Mobil

Online Ödeme;

TTNET ile TTNET Mobil faturalarınız tek bir faturada ise, TTNET Mobil adımından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET Mobil hesap numaranız, 5 ile başlamaktadır. Hesap numaranızı, hesap numarası alanına başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. TTNET Mobil hesap numaranız 05XX XXX XX XX ise, 5XXXXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TTNET Mobil fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

TTNET Mobil bir AVEA hizmetidir.

Fatura Ödeme Talimatı;

TTNET ile TTNET Mobil faturalarınız tek bir faturada ise, TTNET Mobil adımından talimat verme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TNET Mobil hesap numaranız, 5 ile başlamaktadır. Hesap numaranızı, hesap numarası alanına başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. TTNET Mobil hesap numaranız 05XX XXX XX XX ise, 5XXXXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TTNET Mobil fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.

TTNET Mobil faturası talimat verildikten sonra, ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TTNET Mobil bir AVEA hizmetidir.

TEKİRDAĞ SU

Online Ödeme;


Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Tekirdağ Su faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde bulunmaktadır. Abone numaranız 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

TURBONET

Online Ödeme;


Müşteri kodu, fatura üzerindeki "Müşteri kodu" isimli bölümde bulunmaktadır. Müşteri kodunuz 6 karakterden oluşmaktadır. Müşteri kodunuz 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Müşteri kodunun 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Turbonet ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz müşteri kodlarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Turbonet faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19:00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Son ödeme gününden ve saat 19:00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Müşteri kodu, fatura üzerindeki "Müsteri kodu" isimli bölümde bulunmaktadır. Müşteri kodunuz 6 karakterden oluşmaktadır. Müşteri kodunuz 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Müşteri kodunun 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Turbonet ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

TURGUTLU SU

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Turgutlu Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Turgutlu Su faturanıza ait Abone numaranız, fatura üzerindeki "Abone numarası" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 12345678 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 8 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 8 karaktere tamamlanmaktadır. Turgutlu Su fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.


TURKCELL

Online Ödeme;

Turkcell ödemeniz esnasında Turkcell telefon numaranızı: Başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazmanız gerekmektedir. Turkcell telefon numaranız 0532 XXX XX XX ise 532XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralaruna ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Turkcell telefon numaranızı: Başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazmanız gerekmektedir. Turkcell telefon numaranız 0532 XXX XX XX ise 532XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Turkcell fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilatlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Turkcell faturası için, hesaptan verilen talimatlarda faturanın son ödeme tarihinden 3 işgünü öncesinde ödeme gerçekleştirilmektedir. Kredi kartlarından verilen talimatlarda ise, faturanın son ödeme tarihinden 4 işgün öncesinde ödemesi gerçekleştirilmektedir. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TURKNET (NETONE, ADSL)

TURKNET Adsl ve TURKNET(Netone) ödemeleri "Turknet" kurumu üzerinden yapılmaktadır. Abone numaranız 10 karakterden oluşmalıdır. Abone numarası 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TURKNET Adsl ve TURKNET(Netone) ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

TURKNET Adsl ve TURKNET(Netone) talimatları "Turknet" kurumu üzerinden verilmektedir. Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. TURKNET Adsl ve TURKNET(Netone) ödemelerinizi hem hesabınıza hem de Şeker Bonus kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

Turknet faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TÜRK TELEKOM

Online Ödeme;

Türk Telekom ödemeniz esnasında, telefon numaranız başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Türk Telekom numaranız 0212 444 78 78 ise, 2124447878 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Türk Telekom fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Telefon numaranız başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Türk Telekom numaranız 0212 444 78 78 ise 2124447878 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Türk Telekom fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapilabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

TÜRKSAT KABLO TV

Online Ödeme;

Kablo Tv (Türksat) ödemeniz esnasında abone numaranız baz alınacak olup, Kablolu TV ödemelerinde,
abone numarası kısmına abone numarasının ilk 10 hanesi yazılmalıdır.

Geçmiş dönem borçlarınızı da buradan ödeyebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Kablo Tv (Türksat) otomatik ödeme talimatınız esnasında abone numaranız baz alınacak olup, Kablolu TV ödemelerinde,
abone numarası kısmına abone numarasının ilk 10 hanesi yazılmalıdır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

ULUDAĞ ELEKTRİK - UEDAŞ

Online Ödeme;

İşletme kodu 11 karakterden oluşmaktadır. Uedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına, bağlı bulunduğunuz Uedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (123.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmadır. Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Uedaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgisini hızlıca sorgulayabilirsiniz.
Ödeme yapılmak istenilen kurum UPESAŞ olarak seçilmelidir.

Fatura Ödeme Talimatı;

Uedaş faturanız için verilecek otomatik ödeme talimatları, talimatın verilmesinden 1 sonraki iş günü itibariyle geçerli olacaktır. Otomatik ödemeye aldiğiniz ilk faturayı takip etmeniz gerekmektedir.

İşletme kodu 11 karakterden oluşmaktadır. Uedaş ödemeniz esnasında işletme numarası kısmına, bağlı bulunduğunuz Uedaş işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (123.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmadır. Abone numaranız 11 karakterden oluşmaktadır. Örneğin abone numaranız 12345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Uedaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verilmek istenilen kurum UPESAŞ olarak seçilmelidir.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatı verdiğiniz hesabınızın bakiyesi yeterli olmalıdır.


UŞAK GAZ - UDAŞ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 8karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Uşak Gaz-Udaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 8 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 01234567 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Uşak Gaz-Udaş ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen talimat aynı gün içerisinde geçerli olup, ilk ödemenin takip edilmesi gerekmektedir.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

UŞAK SU

Online Ödeme;

Uşak Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Uşak Su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Uşak Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Uşak Su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

URFA GAZ

Online Ödeme;

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda,sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Urfa Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Urfa Gaz faturanız için, son ödeme tarihinden önce saat 19.00'a kadar vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, talimat verdiğiniz hesap bakiyesinin yeterli olması halinde ilgili fatura dönemi için geçerli olacaktır. Son ödeme gününden ve saat 19.00'dan sonra verilmiş olan otomatik ödeme talimatı ise bir sonraki fatura dönemi için geçerli olacaktır.

Abone numarası, fatura üzerindeki "Abone no" isimli bölümde yer almakta ve 10 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Urfa Gaz ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır.

UZUNKÖPRÜ SU

Online Ödeme;

Uzunköprü Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Uzunköprü su fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Uzunköprü Su ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 8 hane olarak yazılmalıdır. Uzunköprü su fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Uzunköprü su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

VANGÖLÜ ELEKTRİK

Online Ödeme;


Vangölü Elektrik faturalarınızın ödemeleri, Şekerbank İnternet Şubesi'nden henüz yapılamamaktadır.

Fatura Ödeme Talimatı;

Vangölü Elektrik otomatik ödeme talimatınız esnasında işletme numarası kısmına bağlı bulunduğunuz Vangölü Elektrik işletme numaranızı faturanızdaki mevcut formatta olduğu gibi noktalı biçimde (212.00.00.00.00) sola dayalı olarak yazılmalıdır. Vangölü Elektrik abone numarası 11 karakterden oluşmaktadır. Abone numarası 00123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Vangölü Elektrik abone numaranız 11 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 11 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Vangölü Elektrik fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır.

Vangölü Elektrik faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

VODAFONE

Online Ödeme;


Vodafone ödemeniz esnasında Vodafone telefon numaranız: Başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Vodafone telefon numaranız 0542 XXX XX XX ise 542XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Vodafone ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Vodafone faturalarınızın ödemeleri, talimatı verdiğiniz günün ertesi günü otomatik olarak gerçekleşmektedir. Vodafone telefon numaranız: Başında 0 (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Vodafone telefon numaranız 0542 XXX XX XX ise 542XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. İlgili kurum için bankamıza vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı dışında diğer kanallar yolu ile yapılabilecek mükerrer tahsilâtlar bankamız sorumluluğu dışındadır. Vodafone ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

VODAFONE NET

Online Ödeme;

Müşteri kodunuz 14 karakterden oluşmaktadır. Vodafone NET müşteri kodunuz 00000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Müşteri kodunuz 14 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 14 karaktere tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz müşteri kodlarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Müşteri kodunuz 14 karakterden oluşmaktadır. Vodafone NET müşteri kodunuz 00000123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Müşteri kodunuz 14 karakterden eksik olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 14 karaktere tamamlanmaktadır.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabınızın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Vodafone NET faturası için verilen talimatlar, aynı gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

YAREN ELEKTRİK

Online Ödeme;


Yaren Elektrik ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. Yaren Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Yaren Elektrik ödemelerinde abone numaraları baz alınacak olup, abone numarası kısmına abone numaranız 16 hane olarak yazılmalıdır. Yaren Elektrik fatura ödeme talimatı verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme yöntemiyle ödeme yapan abonelerin fatura ödemeleri için son ödeme günü hesaplarında yeterli bakiye bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik Ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

Yaren Elektrik faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır.

YOZGAT BELEDİYESİ SU

Online Ödeme;

Abone numaranız 6 karakterden oluşmaktadır. Yozgat Belediyesi Su abone numaranız 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Yozgat Belediyesi Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;


Talimat girişiniz esnasında abone numaranız 6 karakterden oluşmaktadır. Abone numaranız 123456 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numaranız 6 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 6 karaktere tamamlanmaktadır. Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimat verdiğiniz hesabın bakiyesinde yeterli tutar olmalıdır. Yozgat Belediyesi Su ödemelerinizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Yozgat Belediyesi Su faturası için verilen talimatlar, bir sonraki gün geçerli olmaktadır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

YÜKSEL ELEKTRİK

Online Ödeme;


Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır. Yüksel Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 0123456789 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 10 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 10 karaktere tamamlanmaktadır.

Yüksel Elektrik fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır. Otomatik ödemeye alınan ilk fatura müşteri tarafından takip edilmelidir.

ZORLU ELEKTRİK

Online Ödeme;


Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 012345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır. Zorlu Elektrik fatura ödeme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile daha önce ödemesini yapıp kaydettiğiniz abone numaralarına ait borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Fatura Ödeme Talimatı;

Abone numaranız 12 karakterden oluşmaktadır. Faturanıza ait abone numaranız 012345678901 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Abone numarasının 12 karakterden az olması durumunda, sistem tarafından otomatik olarak 12 karaktere tamamlanmaktadır.

Zorlu Elektrik fatura ödeme talimat verme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizin gerçekleşeceği gün, talimatınızı verdiğiniz hesabınızın ya da Şeker Bonus kredi kartınızın kullanılabilir limitinde yeterli bakiye olmalıdır.

Ödemeler-Anlaşmalı Kurum Ödeme

Şekerbank'ın anlaşmalı kurumlarından Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Yüce Fen Koleji ödemelerinizi yapabilir veya Çanakkale Koleji'nin borç bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ödemeler-Vergi Ödeme

Şekerbank İnternet Şubesi'ni kullanarak seçeceğiniz vadesiz TL hesabınızdan haftanın 7 günü, 24 saat vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Vergi ödeme işlemini Ödemeler / Vergi butonundan gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler-Motorlu Taşıt Vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 7 gün 24 saat Şekerbank İnternet Şubesi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergi ödeme işlemini Ödemeler / Vergi / Motorlu Taşıtlar Vergisi butonundan gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Bonus kredi kart ile ödemenizi yapmak için Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi'ni kullanmanız gerekmektedir. Ödeme yapmak için lütfen tıklayınız.

Ödemeler-Gümrük Vergisi

Gümrük Vergisi ödeme işlemini Ödemeler / Gümrük Vergisi butonundan gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrük Vergisi ödeme işleminize başlayabilmeniz için gümrük beyannamenizde belirtilen bilgilere göre, ödeme yapmak istediğiniz beyanname numarasini girip işlem yapmak istediğiniz gümrük müdürlüğünü seçmeniz gerekmektedir.

Gümrük müdürlükleri sistemsel yapıları itibariyle online veya offline sistemde çalışabilmektedirler.

Seçmiş olduğunuz müdürlük Online sistemde çalışıyor ise:

Öncelikle beyanname numaranızı ve ardından gümrük müdürlüğünü girdikten sonra açılan ekranda, ödemeniz gereken gümrük vergisi tutar ve türü karşınıza otomatik olarak gelmektedir. Bu ekranda, adres ve telefon bilgilerini doldurarak "devam" butonuna bastığınızda, onay ekranına ulaşabilirsiniz. İşleminizi kontrol ederek "onayla" butonuna basarak Online Gümrük Vergisi ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz müdürlük Offline sistemde çalışıyor ise:

Gümrük beyannamenizde belirtilen bilgilere göre, ödeme yapmak istediğiniz beyanname numarasını girmeniz ve bankamızın tahsilat yaptığı Gümrük Müdürlükleri'nden birini seçmeniz gerekmektedir.

Gümrük Müdürlüğünü seçtikten sonra gelecek olan sayfada; soyad/ünvan, TC Kimlik/Vergi No, Adres ve telefon bilgilerini girmeli ve daha sonra ödemek istediğiniz vergi türü ile tutarını seçmelisiniz. Daha sonra "devam" butonuna basarak, onay ekranına ulaşabilirsiniz. İşleminizi kontrol ederek "onayla" butonuna basarak Offline Gümrük Vergisi ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme işleminiz gerçekleştirdikten sonra işleme ait dekontun çıktısını alarak, ilgili Gümrük Müdürlüğüne giderek ödeme işleminizi onaylatabilirsiniz. Dekontun çıktısını alma şansınız bulunmuyorsa Gümrük Müdürlüğüne Beyanname Numaranızı vererek işleminiz için onay alabilirsiniz.

Ödemeler-SGK Ödemesi

Bu adımdan SGK ödemelerinizi, SGK tarafından verilen kurum sicil numaranızı seçerek ve tahakkuk fişinizde bulunan diğer bilgileri girerek gerçekleştirebilirsiniz. SGK kurumu ödeme sistemini online yapıya geçirdiğinden, bu adımdaki tüm işlemler online olarak gerçekleşmektedir.

Şekerbank İnternet Şubesi'nden İsveren Prim Ödemesi, İsteğe Bağlı Sigorta Prim Ödemesi ve Sosyal Yardım Zammı Ödemesi başlıkları altında SGK Ödemeleri gerçekleştirilebilir.

Şekerbank İnternet Şubesi veya Çağrı Merkezi'nden işlem yapabilmeniz için SGK sicil numarasının kayıtlı olması gerekmektedir. Eğer sicil numaranız kayıtlı değil ise şubeden, İnternet Şubesi'nden veya Çağrı Merkezi'den SGK sicil numaranızı tanımlatabilirsiniz.

İşlem Limit ve Saatleri

SGK ödemeleri mesai günlerinde hafta içi saat 08:00-19:00 saatleri arasında yapılabilecektir. İşlem alt ve üst limiti sınırsızdır.

Önemli Noktalar

İş veren Sicil Numarası bölümü 26 haneden oluşmaktadır. Bu hanelerin ilk 23 tanesi Sicil Numarası son 3 hanesi de Aracı Kurum Numarasıdır. Aracı Kurum Numarası bilinmiyorsa Sicil Numarasının sonuna 3 adet sıfır koyarak 26 haneye tamamlanması gerekmektedir.

Sigortalı Sicil Numarası bölümü 13 haneden oluşmaktadır. Eğer numara 13 haneli değil ise sol tarafına sıfır ekleyerek 13 haneye tamamlanması gerekmektedir.

Kurum Kodu bölümü 9 haneden oluşmaktadır. Eğer numara 9 haneli değil ise sol tarafına sıfır ekleyerek 9 haneye tamamlanması gerekmektedir.

Ödemeler-Trafik Cezası

Şekerbank İnternet Şubesi'nden online trafik para cezası ödemeleri kapsamında, son araç sahibine ait borç bilgilerini sorgulayabilir ve ödemelerinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler-Bağış

Bankamız ile anlaşmalı vakıf ve kurumlardan istediğinizi seçerek bağışlarınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Ödemeler-AVEA Yükleme İşlemleri

Avea yükleme esnasında Avea telefon numaranız, başında "0" (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Avea telefon numaranız 0555 XXX XX XX ise, 555XXXXXXX şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır. Avea yükleme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler-TURKCELL TL Yükleme

Turkcell TL yüklemesi esnasında Turkcell telefon numaranız, başında "0" (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Turkcell telefon numaranız 0535 XXX XX XX ise 535XXXXXXX şeklinde solda dayalı olarak yazılmalıdır. Turkcell TL yükleme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler-Vodafone TL Yükleme

Vodafone TL yüklemesi esnasında Vodafone telefon numaranız, başında "0" (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazılmalıdır. Vodafone telefon numaranız 0542 XXX XX XX ise, 542XXXXXXX şeklinde solda dayalı olarak yazılmalıdır. Vodafone TL yükleme işleminizi hem hesabınızdan hem de Şeker Bonus kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler-Nesine.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, Nesine.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında nesine.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Nesine.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Nesine.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Nesine.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Misli.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, Misli.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında misli.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Misli.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Misli.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme isleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Misli.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Bilyoner.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, Bilyoner.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında bilyoner.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Bilyoner.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Bilyoner.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Bilyoner.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-TJK Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, TJK hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında TJK şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: TJK kullanıcı numaranızdır.

Tutar: TJK hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda TJK ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Tuttur.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, Tuttur.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında Tuttur.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Tuttur.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Tuttur.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Tuttur.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Nimetabla.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, Nimetabla.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında Nimetabla.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Nimetabla.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Nimetabla.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Nimetabla.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Oley.com Ödemesi

Bu menüyü kullanarak, oley.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında oley.com şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Oley.com kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Oley.com hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme isleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Oley.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Ödemeler-Birebin Şans Oyunları

Bu menüyü kullanarak, Birebin Şans Oyunları hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Buradan yaptığınız ödemeler anında Birebin Şans Oyunları şirketindeki hesabınıza geçecektir.

Üye numarası: Birebin Şans Oyunları kullanıcı numaranızdır.

Tutar: Birebin Şans Oyunları hesabınıza aktarmak istediğiniz miktardır.

Para yükleme işleminden sonra oluşabilecek itirazlarda Birebin Şans Oyunları ile irtibata geçebilirsiniz.