İnternet Şubesi Yenilikleri

Şekerbank İnternet Şubesi'nde Yenilikler

Yeniliklere Devam Ediyoruz!

T.C . Kimlik Numaranız ile Şekerbank İnternet Şube müşterisi olabilir, Şifre ve Parolanızı kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Ayrıca; Hisse Senedi İşlemlerinizde en iyi alış-satış fiyatını görebilir, Çek Senet cirantalarınızı görüntüleyip kaydedebilir, fatura ödeme talimatlarınızın adının yanı sıra ödeme şeklini (hesaptan/kredi kartından) de değiştirebilirsiniz.

İnternet Şubemizde Son Yenilikler

Şekerbank İnternet Şube ile altın satış işlemlerinde çeyrek, yarım ve tam altın gram karşılığı satış yapabilir, Kurumsal İnternet Şube dış ticaret menüsü ile dış ticaret dosya bilgilerinizi kontrol edebilir, sgk ödemelerinin kredi kartı ile yapılabilmesinin yanı sıra “çoklu ödeme” yapısının eklenmesi ile seçmiş olduğunuz birden fazla ödemeyi aynı işlem içerisinde yapabilirsiniz.

Trafik para cezası ödemelerinizin sisteme geçmemiş borçları makbuz numarası ile sorgulanıp ödenebilecek olup, bireysel müşterilerimiz Western Union para transfer işlemlerini, Euro ve Dolar döviz cinslerinin yanı sıra TL para birimi ile de yapabilecektir.

T.C. Kimlik Numarası ile İnternet Şubesine Giriş Şekerbank’ta !

Şekerbank İnternet Şubesine giriş yaparken müşteri numaranız yanı sıra TC Kimlik Numaranızı kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bireysel İnternet Şubemiz Yenilenmeye Devam Ediyor!

Şekerbank İnternet Şubesi ile Taksitli KMH İşlemlerinizi yapabilir , Sözünde Duran Vadeli Hesap ve Dönemsel Faiz Ödemeli Altın Mevduat Hesabı açabilirsiniz.
Ayrıca; daha önce vermiş olduğunuz ‘Düzenli Ödeme Talimatı Bilgi Değişikliklerinizi’ de şubeye gitmeden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanmaya başlamak çok kolay!

Kredi kartı ve ATM kartınız ile şubeye gitmenize gerek kalmadan, kartlarına ait bilgileri kullanarak; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bireysel internet şubesi müşterisi olabilirsiniz.
Bireysel internet şubesi giriş ekranında bulunan “İnternet Şube Başvurusu” butonunu tıkladığınızda açılan “Yeni İnternet Şubesi Müşterisi” ekranlarına istenen bilgileri girmeniz ve yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Anında şifre almak için tıklayınız.

Şekerbank Kartlarınıza Özel Yenilikler Şekerbank İnternet Şube’de

Ek Kart Limitinizi Asıl Kart limitini aşmayacak şekilde arttırabilir, asıl kartınız ve ek kartınız arasında bonus aktarımı yapabilir, Şifrelerinizi aynı olacak şekilde eşitleyebilirsiniz.

Size bir adım daha yakınız. Canlı Destek Uygulaması Şekerbank İnternet Şubesinde!

Siz müşterilerimiz için özel olarak verdiğimiz “Canlı Destek” 7/24 hizmetinizde. Canlı Destek uygulaması ile Müşteri Temsilcimize hızlıca ulaşabilir problem veya destek ihtiyacında doğrudan uzman yetkililerimiz ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

İnternet Şubemizde Yenilikler Devam Ediyor.

Artık ; Şekerbank İnternet Şubesinden de sözünde duran vadeli hesaplarınızı ve kırık vadeli hesap açılış gün bilgilerinizi görüntüleyebilir ,gram veya tutar bazında yaptığınız altın alış tiplerine ek olarak çeyrek ,yarım, tam altın alışı yapabilir, yaptığınız altın işlemlerinizi altın gram karşılığı olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredi ödeme durumunuzu yeni eklenen renkli sütunlar ile daha net ayırt edebileceksiniz. Krediye ait gecikmeli taksitler kırmızı, ödenen taksitler yeşil, kısmi taksit ödemeleri yarısı yeşil yarısı beyaz, bekleyen taksitler ise beyaz gösterilecektir. Hesap hareketlerinizi ise; 6 Aylık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Belediye ve Şeker Finans ödemeleri İnternet Şubede!

Yeni Mahalle Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, Altındağ Belediyesi ve Şeker Finans kurum ödemelerinizi İnternet Şube’den ödeyebilir, yada otomatik ödeme talimatı vererek her ay ödeme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Yeni Mahalle Belediyesi ve Şeker Finans kurum ödemelerinizi ;şubeden otomatik ödeme yada İnternet ve Telefon Bankacılığından, Kadıköy Belediyesi ve Altındağ Belediyesi kurum ödemelerinizi ise; Şubeden, Otomatik, Şeker bonus Kredi Kartı ile Otomatik, İnternet ve Telefon Bankacılığından yada Şeker bonus Kredi Kartı ile İnternet ve Telefon Bankacılığından ödeyebilirsiniz.

Şekerbank’ta hesaplarınızın kontrolü elinizin altında.

İnternet şubesinden 24 ay geriye doğru hesap hareketlerinizi günlük, haftalık, aylık, yıllık ve seçtiğiniz tarih aralığı olarak alabilirsiniz.

Vodofone Mobil İmza Uygulaması da ek güvenlik uygulamalarımız arasındaki yerini aldı.

Avea ve Turkcell Mobil İmzadan sonra Vodofone Mobil imza uygulaması da müşterilerimizin kullanımında. Vodofone Mobil imza ek güvenlik uygulamasını kullanmak için Şekerbank İnternet Şubesi, Tanımlamalar menüsü içerisindeki Mobil İmza İşlemleri bölümünden başvurabilirsiniz.

Vadeli altın hesabınız Şekerbank İnternet şubenizde Parmağınızın ucunda.

Vadeli Altın Hesabı açma işlemlerinizi tüm Şekerbank Şubelerinin yanı sıra artık İnternet ve Mobil şubeden en az 250 gram olmak kaydıyla 92 -365 günlük kırık vadede açalabilirsiniz.

İnternet Şubesi’nden de Özgür Tarifeler’le SEÇİM SİZİN !!!

Sıklıkla bankacılık işlemi yapıyor ve her yaptığınız işlem için ayrı ücret ödüyorsanız, sadece seçtiğiniz tarifeyi alarak masrafını düşünmeyeceğiniz Özgür Tarifeler şimdi Bireysel İnternet Bankacılığı güncel bilgiler menüsü altında. Akıllı, Hesabımı Bilirim, Seçeneğim Bol ve Tutumlu tarifelerinden size uygun olanı seçin her bankacılık işlemi için ayrı ayrı masraf ödemeyin.

Kredi Risk bilgileriniz Şekerbank İnternet Şubesi’nde!

Kredi Kayıt Bürosu Risk Sorgulama işleminizi internet şubesinden, Güncel Bilgiler – Risk Raporu menüsünü kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnternet şubesinden sadece kendinize ait risk raporunuzu sorgulayabilirsiniz. Sorgulamayı sadece vadesiz TL hesabından yapabilirsiniz.

WESTERN UNION, Şekerbank İnternet Şubesi'nde 7 gün 24 saat hizmetinizde...

5.000 TL karşılığında döviz gönderme işlemlerinizi Western Union ile anında yapabilirsiniz.

* Para alma işlemlerinde limit bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Düzenli Altın Birikim İşlemleri İnternet ve Telefon bankacılığında

İnternet ve telefon bankacılığından, ister kredi kartından ister vadesiz TL hesabından Yatırım İşlemleri – Altın Hesabı İşlemleri – Düzenli Altın Birikim İşlemleri menüsünü kullanarak düzenli altın birikim talimatı verebilirsiniz.

İnternet Şubesinden Şifre ve Parola Bilgisini Yenilemek Çok Kolay!

İnternet şubesi şifre veya parolanızı unutmanız durumunda Şekerbank kredi kartınız veya atm kartınız ile şifre ve parolanızı yenileyebilirsiniz.

Avantajlı Bireysel Müşteri Paketlerimizle Yanınızdayız!

İnternet Şubesi “Güncel Bilgiler” menüsü altındaki “Ürün Paketleri” menüsünden sahip olduğunuz ürün paketini takip edebilir ve sahip olduğunuz paketin sağladığı avantaj ile paket kapsamındaki ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

TJK, Tuttur.com ve Nimetabla.com Ödemeleri Artık Şekerbank İnternet Şubesi'nde!

İnternet Şubemizde ödemeler menüsünden üye numaranızı kullanarak, TJK, Tuttur.com veya Nimetabla.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Yaptığınız ödemeler anında TJK, Tuttur.com veya Nimetabla.com. şirketindeki hesabınıza geçecektir. Bol şanslar...

Benim Menüm ile Kişisel Menü oluşturmak artık çok kolay!

Benim Menüm uygulaması ile özel işlem menüsü oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Hazırlayacağınız işlem menüsü ile en az 1 en çok 10 işlemi tek menüde toplayabilir, böylece seçtiğiniz bütün işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kişisel bir menü oluşturabilmek için, İnternet Şubesine giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan, "Benim Menüm" uygulaması içerisinden, "Benim Menüm Düzenle" alt menüsüne tıklayarak sık kullandığınız işlemleri listenize ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz.

Trafik Harcı ödemek artık çok kolay!...

Artık İnternet Şubesi, Ödemeler menüsünden trafik harç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubemizde bir yenilik daha...

Vadesiz TL ve döviz hesabınızdan veya Şeker Bonus Kart’ınızdan günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli para transferi talimatı verebilirsiniz. Üstelik bu sayede her ay ödeme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Vodafone TL yükleme İnternet Şubede...

Artık İnternet Şubenizden Vodafone hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Ödemeler adımı altından yapabileceğiniz Vodafone TL yüklemesi esnasında Vodafone telefon numaranızı başında "0" (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazmanız gerekmektedir.

Vadesiz Altın Hesabı Artık İnternet Şube'de!

Vadesiz Altın Hesabı işlemlerini, internet ve telefon bankacılığı kanalıyla gerçekleştirebilir, gram altın alım, gram altın satım, havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve altın fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Yatırım işlemleri menüsü altında bulunan “Altın Hesabı İşlemleri” alt menüsünü kullanarak 150.000 TL karşılığında gram altın alım ve gram altın satım işlemlerini yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Misli.com ve Bilyoner.com, Ödemeleri Artık Şekerbank İnternet Şubesi'nde!

İnternet Şubemizde ödemeler adımından üye numaranızı kullanarak, Misli.com veya Bilyoner.com, hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Yaptığınız ödemeler anında Misli.com ve Bilyoner.com, şirketindeki hesabınıza geçecektir. Bol şanslar...

Arbitraj İnternet Şubede!

Artık arbitraj işlemlerinizi İnternet şubede “Döviz İşlemleri” menüsünden hızlıca yapabilirsiniz!
Detaylı bilgi için tıklayınız

Nakit ihtiyacınıza anında çözüm Şeker Bonus’tan!

Artık internet şubeden Şeker Bonus Kart’ınız ile 2-12 arasında taksitlerle ve uygun faiz oranlarıyla 50 TL - 2.000 TL arası taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. *Nakit avansın %3,5 + 3 TL ‘lik işlem ücreti, ilk taksit tutarı ile ekstreye yansıyacaktır.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Otomatik Repo Talimatı Şekerbank İnternet Şubesinde!

Şekerbank’taki vadesiz hesabınızdan 09:30 ve 15:30 saatleri arasında ileri tarihli repo talimatı verebilir ve bu talimatlarınızın takibini sağlayabilirsiniz. Otomatik repo işlemi belirlediğiniz tutarlar dahilinde 15:30 itibariyle gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Şekerbank’tan hayallerinize ulaşmanın kısa yolu!

Şekerbank’tan kredi almak artık çok kolay! Bireysel İnternet şubesi müşterimiz iseniz "Başvurular" menüsü altında yer alan "Kredi Başvurusu" adımından kredi başvurunda bulunabilirsiniz.

Sizden İstenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayın, başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza gelsin. Kredinizi size en yakın şubemizden evraklarınızla birlikte alıp, dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Görüntüleme Amaçlı İnternet Şubesi

Görüntüleme Amaçlı İnternet Şubesi, bankamızda bulunan varlıklarınız hakkında bilgi almak ve hesaplarınızın anlık bakiyelerini görüntülemek gibi parasal olmayan işlemlerin yapılabildiği, sınırlı işlem yetkisine sahip bir internet bankacılığı uygulamasıdır. Parasal işlemlerinizin, kişisel bilgilerinizin ve güvenlik tanımlama işlemlerinizin yapıldığı menüler, Görüntüleme Amaçlı İnternet Şubesi’nde kullanılamamaktadır.

Görüntüleme Amaçlı İnternet Şubesi kullanımını, İnternet Şubesi içinden Tanımlamalar-Güvenlik Ayarı-Görüntüleme Amaçlı Kullanım menüsünden aktif hale getirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tanımlama bir sonraki İnternet Şubesi girişinizde aktif olacaktır. Ayrıca, görüntüleme amaçlı kullanıma geçmeden önce vermiş olduğunuz fatura, düzenli ödeme, havale, EFT talimatı gibi her türlü ileri tarihli işlemleriniz gerçekleşmeye devam edecektir.

İnternet bankacılığını tüm menüleri ile kullanmak istediğinizde, Bireysel İnternet Bankacılığı kullanan müşterilerimiz 444 78 78’i arayarak, Kurumsal İnternet Bankacılığı kullanan müşterilerimiz ise, şubeleri ile irtibata geçerek sınırlı kullanım uygulamasını iptal edebilir ve tüm menüleri kullanabilirler.

İnternet Şubemizde bir yenilik daha…

Antalya Olimpos Gaz, Avea, Balıkesir-Balgaz, Çanakkale Gaz, Dergaz, Dıgıturk, D-Smart, Fırat Edaş, Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, İgdaş, İski, Medaş, Ovagaz, Samsun Gaz, D-Smart Net, Superonlıne, Şanlıurfa Su, Tokat Amasya Gaz-Tamdaş, Tokat- Niksar Su, Ttnet, Ttnet Mobil, Turbonet, Turgutlu Su, Turkcell, Turknet, Türk Telekom, Urfa Gaz, Vodafone faturalarınızı Şekerbank internet şubeden Şeker Bonus Kart’ınızı kullanarak ödeyebilir, üstelik otomatik ödeme talimatı vererek her ay ödeme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Turkcell faturaları için kredi kartından sadece otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir.

Avea Mobil İmza artık Şekerbank İnternet Şubesinde...

Şekerbank İnternet Şubede bir yenilik daha... İnternet bankacılığına erişiminizde ve işlemlerinizde ek güvenlik uygulamasının gerekli olduğu yerlerde kullanabileceğiniz, Güvenli Elektronik İmzanın cep telefonu gibi GSM cihazlarında kullanımını sağlayan Mobil İmza uygulamamıza, Avea Mobil İmza seçeneğini ekledik... Mobil İmza kullanmak için Şekerbank İnternet Şubesi, Tanımlamalar menüsü içerisindeki Mobil İmza İşlemleri bölümünden başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Turkcell TL yükleme İnternet Şubede...

Artık İnternet Şubenizden Turkcell hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Ödemeler adımı altından yapabileceğiniz Turkcell TL yüklemesi esnasında Turkcell telefon numaranızı başında "0" (sıfır) olmadan, 3 hane + 7 hane şeklinde yazmanız gerekmektedir.

B Tipi Altın Fonu Şekerbank İnternet Şubede!

Altın fonu ile birikimlerinizi kolaylıkla altın olarak değerlendirir; altının getirisine ortak olursunuz. Fonunuzu kolaylıkla nakde dönüştürür; altın bozdurma maliyetine katlanmazsınız. Ayrıca saklama kolaylığı sağlar; kasa vb. maliyetleri düşünmek zorunda kalmazsınız.

B Tipi Altın Fon portföyünün en az % 51'i devamlı olarak altın ve altına dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırılmakta olup, altın başta olmak üzere kıymetli madenlere dayalı yatırımlar ile istikrarlı ve sürekli gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Şekerbank İnternet ve Telefon Bankacılığını kullanarak fatura ödemek çok kolay!:

Online fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı verilebilen tüm kurumlar için tıklayınız

Nesine.com Ödemeleri Artık Şekerbank İnternet Şubesi'nde!:

İnternet Şubemizde ödemeler adımından üye numaranızı kullanarak, Nesine.com hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Yaptığınız ödemeler anında Nesine.com şirketindeki hesabınıza geçecektir. Bol şanslar...

İnternet Bankacılığından Avantajlı Vadeli Mevduat:

Artık İnternet Bankacılığından Vadeli Mevduat açtırmak daha karlı... Şekerbank İnternet Şubesini kullanıyorsanız; 100.000 TL, 75.000 USD, 50.000 EUR ve 40.000 GBP üst sınır olmak üzere sol menüdeki Yatırım İşlemlerinden vadeli mevduat açtırabilir, size sunduğumuz avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız

Havale Bilgilendirme SMS Hizmeti:

Daha önce Şekerbank İnternet ve Telefon Bankacılığı aracılığı ile yaptığınız EFT işlemlerinde cep telefonunuza gönderilen bilgilendirme mesajı artık Hesaba Havale ve İsme Havale işlemlerinde de gönderilmeye başlanmıştır.

Alıcı kısıtlama uygulaması:

İnternet Şubesinde güvenliğiniz için geliştirdiğimiz uygulamalar devam ediyor. İnternet Şubesinde yetkiniz dışında para transferi işlemini engellemek maksadı ile alıcı kısıtlama işlemi devreye alınmıştır. Alıcı kısıtlama uygulamasını aktif hale getirdiğinizde, çok kullandıklarım kayıtlarınız haricindeki alıcılara para transferi işlemi tamamen kısıtlanmış olur ve çok kullandıklarım kayıtları içerisine yeni kayıt eklenemez. Uygulama aktifken yeni bir alıcıya transfer işlemi yapmak isterseniz 444 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezini arayarak alıcı kısıtlama uygulamasını pasif hale getirmeniz gerekmektedir.

Son 10 işlem menüsü:

Artık İnternet Şubesinde yaptığınız işlemler sürekli kontrolünüzde; İnternet Şubesi ile yapmış olduğunuz parasal ve güvenlik tanımlamaları ile ilgili son on işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Fatura ödeme talimatı, düzenli ödeme talimatı, ileri tarihli havale/eft talimatı gibi, bir kere verdiğiniz ve daha sonra otomatik olarak gerçekleşen talimatlarınızı ve gerçekleşme durumlarını görüntülemek için, Hesap Hareketleri menüsünü kullanabilirsiniz. Son 10 işlem menüsünde gösterilecek olan işlemleriniz Motorlu Taşıt Vergisi Ödemeleri, Şekerbank ve Başka Banka Kredi Kartı Borç Ödemeleri, Döviz Alış/Satış, Döviz Gümrük Vergisi Ödemeleri, Hesap Ayarları Belirleme/Değiştirme, IP Aralığı Belirleme/Değiştirme, Para Transferi Kapatma/Kısıtlama, Tatil Tanımlama, Para Transferi Uyarısı Tanımlama, Zaman Ayarları Tanımlama, Avea - Turkcell TL Yükleme, Fatura Ödemeleri, Kredi Kartı Nakit Avans, Kredi Kartı Şifre Değiştirme, Kendi Hesaplarım Arasında Para Transferi, Havale/EFT İşlemleri, Swift, Anlaşmalı Kurum Ödemeleri, Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/EuroBond Alış/Satış, Vadeli Hesap İşlemleri, Vergi Ödemeleri, Fon Alış/Satış, Repo, Repo İptali, Telefon Bankacılığı Şifre Değiştirme, Parola/Şifre Değiştirme, Düzenli Ödeme İşlemleri, Hesap Açma/Kapama İşlemleri, Mobil İmza İşlemleri, SMS Şifre İşlemleri, Şeker Mobil Şifre İşlemleri, Şeker Şifre İşlemleri, Artan Hesap İşlemleri, Hesap Rumuzu Tanımlamadır.

Bireysel İnternet Şubesi ekranları değişti:

ŞekerŞifre cihazı veya SMS Şifre kullanan Bireysel İnternet Bankacılığı kullanıcılarının, yeni uygulama ile birlikte, üretilmiş olan tek kullanımlık özel şifrelerini “Müşteri Numarası", "Şifre" ve "Parola" bilgilerini girdikten sonra gelen ekranda girmeleri gerekmektedir.

SMS Şifre uygulaması başladı:

Mevcut güvenlik yapısına ek olarak geliştirilen, cep telefonlarına özel ve hızlı bir numaradan gönderilen tek kullanımlık SMS Şifre, Şekerbank İnternet Şubesi'nde üst güvenlik seviyesinde işlem yapılmasını sağlayan bir uygulamadır.

Hazine İhalesi Katılım İşlemleri:

Artık TL ve Yabancı Para cinsi ihalelere Şekerbank İnternet Bankacılığı'nı kullanarak hızlı ve kolayca katılabilirsiniz. İhale taleplerinizi "Yatırım İşlemleri - Bono/Tahvil/Eurobond İşlemleri" menüsünden, "İhale Talebi" adımından gerçekleştirebilir, katıldığınız ihalelerin durumunu "İhale İzleme" adımından takip edebilirsiniz. Şekerbank İnternet Bankacılığı avantajlarından yararlanmak için lütfen en yakın şubemize başvurunuz.

Hisse Senedi işlemleri:

Artık Yurt içi ve Yurt dışı hisse senedi alım-satım işlemlerinizi Şekerbank İnternet Şubesi'nden hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Yurt içi alım-satım işlemlerinizi "Yatırım İşlemleri" menüsünün altındaki Hisse senedi işlemleri adımından, Yurt dışı işlemlerinizi "Yatırım İşlemleri" menüsünün altındaki Sweet adımından gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank İnternet Şubesi üzerinden Hisse Senedi alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için, Yatırım hesabınızın bulunması ve ŞekerYatırım sözleşmesini imzalamış olmanız gerekmektedir. Eğer sözleşmeniz yoksa lütfen en yakın şubemize başvurunuz.

Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/Eurobond işlemleri:

Artık Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/Eurobond alım-satım işlemlerinizi Şekerbank İnternet Şubesi'nden hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Alım-satım işlemlerinizi "Yatırım İşlemleri" menüsünün altındaki Bono/Tahvil/Eurobond adımından gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca menünün içindeki "hesap makinesi"ni kullanarak dönemsel getiri ve kar/zarar hesaplamaları yapabilir, "Portföy" adımından portföyünüzde bulunan kıymetlerin detaylarını görebilir, kar/zarar bilgisi, kuponlu devlet tahvili ve Eurobondlar'a ait kupon ödemelerini izleyebilirsiniz.