Şeker Bonus / Şeker Kart Başvurusu

Şeker Bonus Kart ve Ücretsiz Şeker Kart sahibi olmak artık çok kolay! WEB, IVR, SMS, İnternet ve Telefon Bankacılığı… Başvurmak için herhangi birini seçin, kredi kartınızı hemen alın!

 

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredi kartınız sistemlerimizde kayıtlı olan adresinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Webden Başvuru
  • Şeker Bonus Kart ve Ücretsiz Şeker Kart başvurusunda bulunmak için hemen tıklayınız. Başvurunuz sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca başvurunuzun durumunu 4447878’i arayarak da öğrenebilirsiniz.
SMS ile Başvuru
  • Şeker Bonus Kart için; Tüm operatörlerden 1953'e BONUS boşluk TCKİMLİK numarası yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca başvurunuzun durumunu 4447878’i arayarak da öğrenebilirsiniz.
  • Şeker Bonus Kart için; Tüm operatörlerden 1953'e SEKERKART boşluk TCKİMLİK numarası yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.
Şekerbank İnternet Şubesinden Başvuru
  • Bireysel İnternet şubesi müşterimiz iseniz “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Şeker Bonus / Şeker Kart Başvurusu” adımından kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Şeker Kart başvurusunda bulunmak için; Sesli yanıt sistemi üzerinden sırasıyla önce 3 sonra 6 ve 2’yi tuşlayarak kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca başvurunuzun durumunu 4447878’i arayarak da öğrenebilirsiniz.
Sesli Yanıt Sisteminden (IVR) Başvuru
  • Şeker Bonus Kart başvurusunda bulunmak için; Sesli yanıt sistemi üzerinden sırasıyla önce 3 sonra 6'yı tuşlayarak kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca başvurunuzun durumunu 4447878’i arayarak da öğrenebilirsiniz.
4447878’den Başvuru
  • Bireysel Telefon bankacılığı müşterimiz iseniz sırasıyla 2 sonra 1 ve 0'ı tuşlayarak Diğer bankacılık işlemleriniz menüsü üzerinden Şeker Bonus Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca başvurunuzun durumunu 4447878’i arayarak da öğrenebilirsiniz.

Yapılacak inceleme sonrası bankanın ilave belge, talep etme hakkı saklıdır.