Kiralık Kasa Hizmetlerimiz

Değerli Varlıklarınızı ve Kıymetli Eşyalarınızı halen evde mi saklıyorsunuz? Sizin için Şekerbank Şubeleri’nde oluşturulmuş, Size Özel Bir Kasada Saklanmasını İstemez misiniz?

Eğer cevabınız evet ise sizi en yakın Şekerbank Şubemize bekliyoruz !

Değerli varlık ve kıymetli eşyalarınızın güvencede olmasını istiyorsanız Şekerbank Kiralık Kasa hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kiralık Kasalar'ın hacmine göre farklı boyları mevcut olup yıllık kira ücreti kasa boyutuna göre değişmektedir.

Kiralık kasalarımız sayesinde, ziynet eşyası, değerli kağıt, önemli doküman, kıymetli eşyanızı, evinizde saklanmasından kaynaklanan risklerden (yangın, hırsızlık vb. olaylardan) koruyarak Şekerbank güvencesi altında saklanmasını sağlayabilirsiniz.

ŞEKER BONUS KARTI OLAN MÜŞTERİLERİMİZE 50 TL BONUS HEDİYE*

2 Mayıs - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında bankamızdan ilk defa kiralık kasa kiralayan müşterilerimize ve bunun yanı sıra kiralık kasası olup ilave kiralık kasa kiralayan mevcut müşterilerimize 50 TL bonus* hediye edilecektir.

  • Her bir müşterimiz kampanyamızdan sadece bir kere yararlanabilecektir,
  • Kullanılmayan bonuslar 3 ay sonra geri alınacaktır.
  • Ticari kartlar ve müşterek hesap açmak suretiyle kiralık kasa hizmeti alan müşterilerimiz kampanya kapsamında değildir.

* Şekerbank T.A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

Kiralık kasa ücretlerini görmek için tıklayınız

Kiralık Kasa Hizmeti veren şubelerimiz