Emeklilere Özel

Şekerbank’ta Emeklilerimizin Yeri Ayrı!

31 Ağustos’a kadar SGK Emekli Maaşını Şekerbank’a getiren emeklilerimiz;

2 çeyrek altın karşılığı(3,20 gr) Türk lirası veya masrafsız 0 faizli 24 ay vadeli 2.400 TL bireysel ihtiyaç kredisi* kullanım hakkı kazanıyor

SGK Emekli Maaşınızı Şekerbank’a taşıyın; sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ile bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirin…

SGK Emekli Maaş Müşterilerimize Sunduğumuz Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz;

 • Şubede İşlem Önceliği
  Şube numaratörlerimize eklenen ‘‘Emeklilere Özel’’ tuşu ile tüm bankacılık işlemleriniz için öncelikli hizmet alırsınız.
 • Emekli Destek Hattı: 444 0 344
  Emekli müşterilerimize özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolayca bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eve Teslim Emekli Maaş Hizmeti
  Sağlık sorunu nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. 20 şehir merkezinde verdiğimiz bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm şubelerimize ve 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz.
 • Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti
  Bankamızdaki tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti alırsınız.
 • Şekerbank İnternet Şubesinden ve Çağrı Merkezinden Sınırsız Sayıda Ücretsiz Havale ve EFT imkanı
  Şekerbank İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz.
 • Şekerbank ATM’lerinden Ücretsiz Limit üstü Nakit Çekim İmkanı
  Tüm ATM’lerimizden komisyon ücreti ödemeden limit üstü para çekebilirsiniz.
 • Diğer Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Maaş Hesabınıza Erişim ve Nakit Çekim İmkanı
  Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

*Promosyonlardan yararlanabilmek için 36 ay boyunca emekli maaşın Şekerbank’tan alınacağına dair taahhüt verilmesi, Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı sahibi olunması, emekli maaşın 500 TL ve üzerinde olması ve emekli maaşın daha önce Şekerbank’tan hiç alınmamış olması gerekmektedir. Kampanya koşullarının sağlanması halinde emekli maaşın bankamıza ilk kez ödenmesinden 1 ay sonra promosyonlardan yararlanılabilir. Şekerbank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.