Emeklilere Özel

Şekerbank’ta Emeklilerimizin Yeri Ayrı!

Emekli maaşını Şekerbank’tan alan emeklilerimiz, sunduğumuz özel hizmetler ile bankacılık işlemlerini artık zahmetsizce gerçekleştirebilecek.

Emeklilerimize özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

- Şubede İşlem Önceliği
Şubelerimize gelen emeklilerimiz numaratöre eklenen ‘‘Emeklilere Özel’’ tuşu ile sıra beklemeden, öncelikli hizmet alma şansına sahip olacaktır.
- Eve Teslim Emekli Maaşı Uygulaması
Artık emeklilerimizin maaşları adreslerine teslim edilecek! 20 şehir merkezimizde vermeye başladığımız bu hizmet sayesinde, kalıcı rahatsızlığını veya engelini belgeleyen emekli müşterilerimiz, evden çıkmalarına gerek kalmadan maaşlarını kapılarından teslim alabilecek.
- Emekli Destek Hattı: 444 0 344
Emekli müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz özel destek hattı sayesinde, emeklilerimiz sesli yanıt sistemini dinlemelerine gerek kalmadan ve herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisine aktarılacak.
- Hediye Sigorta Poliçesi
Emekli maaşını bankamıza transfer eden yeni müşterilerimize; Ferdi Kaza Teminatı, Acil Sağlık Teminatı, ATM Hırsızlık Teminatı, Tıbbi Yardım, Konut Yardım, Hukuki Danışma gibi çeşitli hizmet ve ayrıcalık içeren sigorta poliçesi hediye edilecektir.

Kampanya Detayları:

  • Emekliler müşteriler maaş devir işlemleri gerçekleşene kadar Emekli Destek Hattı ve şubelerimizdeki numaratör avantajından faydalanabilecektir.
  • Emekli maaşı Bankamızdan ödenmeye başlandıktan sonra sigorta hediyesi geçerli olacaktır.
  • Eve teslim maaş uygulamasından şimdilik; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Kayseri, Konya, Eskişehir, Denizli, Afyon, Muğla, Samsun, Trabzon, Kastamonu, Zonguldak, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ şehir merkezlerinde yaşayan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 344’ü arayabilir, başvuru ve maaş transfer işlemleri için en yakın şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.