Şekerbank Bireysel

Şekerbank Türkiye çapında 302 şubesi, 600’e yakın ATM’si ve uzman kadrosuyla bireysel bankacılıkla ilgili tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Finansal ihtiyaçlarınıza özel çözümler şubelerimizde sizleri bekliyor

Yatırımlarınıza değer katan banka

Tasarruflarınızı deneyimli yatırım danışmanları rehberliğinde, beklentileriniz, risk profiliniz ve piyasa koşulları doğrultusunda değerlendirebileceğiniz etkili yatırım araçları Şekerbank’ta.

BİST'deki hisse senedi işlemlerinizi seans odası bulunan şubelerde ya da İnternet Şubesi’nde gerçekleştirebilir, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB) hakkında gerekli bütün bilgileri uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Dünyadaki gözünüz

Yurt dışı borsalarda alım satım; SWEET (Seker Worldwide Exchanges and Electronic Trading) ürünü sayesinde, dünya üzerindeki belli başlı 28 borsaya kolayca erişebilme imkanına sahipsiniz. İnternet Şubesi’ni kullanarak, yurt dışı borsalarındaki yüzbinlerce menkul kıymeti kendi dilinizdeki bilgi, menü ve yönlendirmelerle kolayca alıp satabilirsiniz.

Her an her yerde yanınızda

Cep telefonu ve Blackberry ile ulaşabileceğiniz ŞekerCep, sizlere Türkiye ve Dünya piyasalarını ofis dışındayken de takip etme, yatırım hesabınıza erişerek BİST’te eş zamanlı alış-satış yapabilme imkanı sağlıyor.

Bankacılık işlemlerinizi her an her yerde hızlıca yapabilirsiniz.

Şeker Mobil Şube, cep telefonu üzerinden belli bankacılık işlemlerini gerçekleştirilebilmenizi sağlıyor. Şeker Mobil Şube aracılığıyla yapabileceğiniz işlemleri görmek için tıklayınız.

İhtiyacınızı belirleyin size en uygun çözüm Şekerbank uzmanlarından gelsin!

Çek karnesi, Şeker Kur gibi günlük finansal durumlara yönelik çözümler ve kredi kartı, internet bankacılığı, fatura ödemeleriniz gibi hayatınızı kolaylaştıran tüm bireysel bankacılık ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve başvuruda bulunmak için lütfen size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edin.